Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan birkoztok meg a magánnyal?

Hogyan birkoztok meg a magánnyal?

Figyelt kérdés

Kezdem feladni. Nincs kedvem ehhez az egészhez. Egy éve nincsenek barátaim, nincs kivel beszélgetnem. Nem tudom, hogyan csinálják a többiek. Tonnányi barátok, boldog párkapcsolat. 20éves vagyok. Lassan 21. Sose volt párkapcsolatom. Nem voltak igazi barátaim.

Anyámtól csak annyit kapok, hogy ugyis lesznek barátaim. Mindenkinek vannak. De mikor? Hogy?

Olyan rohadtul egyedül vagyok, hogy nincs kedvem az élethez se.

Valami tanács, mert beleőrülök.


2021. jan. 24. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy azt hidd, hogy azoknak tonnányi IGAZ barátai vannak. Mindenki gyedül van.
2021. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem pl. a kiváló számítógépes játékok segítenek sokat

Ott vannak a klasszikusok, pl. Commander Keen, Titus Fox, Prehistorik, Dűne

Illetőleg a már modernvonalas klasszikusok: Doom-széria,Quake-széria


Másik lehetőségként jó lehet egy kreatív hobbi (varrás, barkácsolás, modellezés), ezzel még pénzt is kereshetsz ha jó leszel benne, egyik cimborám évente majd' 1 milliót keres a fafaragással...nagyon ügyes, és rengeteg megbízója van, imádja csinálni, és haszna is van belőle


Nekem sincsenek barátaim, de őszintén, ennyi tennivaló és elfoglaltság mellett nem is hiányoztak sose...

2021. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ja utolsó, annyi tennivaló hogy éjjel 1kor a gyk-n lógsz...
2021. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Teszel érte valamit, vagy csak otthon ülsz és várod a csodát?
2021. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

3/4 idáig szerinted mit csináltam?

Szabad a gazda? Konkrétan főztem, kétfogásos ebédet holnapra. Kiváló unaloműző hobbi, próbáld majd ki egyszer! Pláne most, hogyha étterembe mennél, a levesedet a legközelebbi padon kanalazva eheted csak meg.

2021. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
fiú vagy vagy lány?
2021. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Melyik megyében élsz?
2021. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Az én hasonló problémámat (is) Isten megismerése oldotta meg 18 évvel ezelőtt. Ha nyitott vagy rá, szívesen segítek benne neked is. Ez esetben írj privátban!
2021. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
5-ös. A 4-es vagyok. Ki szólt hozzád? Én a kérdezőt kérdeztem.
2021. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!