Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetek szimpatikus egy nőnek...

Lehetek szimpatikus egy nőnek úgy,hogy állok az utcán mínusz egy fokban,mint szendvicsember?

Figyelt kérdés
Úgyis mondhatnám mint élő,mozgó reklámtábla.Egyáltalán dolgoznak még szendvicsemberek Budapesten?Akik egy táblával állnak kint az utcán és ezért kapnak egy kis pénzt az üzlettől,amit reklámoznak?

2021. jan. 18. 01:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Régen több szendvicsembert is láttam Pesten.Valaki éttermet reklámozott,valaki zálogházat,valaki régiség kereskedő boltot,kint sétálgattak az utcán táblával.Kaptak érte egy kis pénzt is.
2021. jan. 18. 01:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz,ha latja a teljes arcod maszk nelkul... maszkkal eltakart arccal nem tudom elkepzelni,h lehet ismerkedni. De azert probald meg.
2021. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 de nem fogja zavarni,hogy ilyen munkát végzek?Hogy sétálgatok a hidegben egy reklámtáblával?
2021. jan. 18. 02:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem láttam olyat, hogy egy nő az ilyen jelmezes bohócokra bukott volna kifejezetten.
2021. jan. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az ilyeneket mindig kikerültem, mert nem érdekelt milyen szórólapot szerették volna rámsózni.
2021. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embert inkább sajnálom. Azért elég kilátástalan helyzetben kell lenni, hogy valaki ilyen munkát vállaljon, egyrészt kint vagy a hidegben, másrészt a bérezés se fényes, ráadásul ismerve az utca népét elébb utóbb inzultálni is fogják.
2021. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha nem egy felső kategóriás lányt keresel, biztos bejöhet.
2021. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát neked bejönne egy lány akire rá van rakva egy tábla?

Ha szép csaj akkor tuti,nem?

Na ha helyes vagy, akkor biztosan

2021. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy, a nőket miért érdekelné egy szendvicsember?


6-os!


Általában az ilyen munkát fiatalok végzik, és nincsenek kilátástalan helyzetben. Egyik ismerősöm egy teljesen más munkára jelentkezett, majd a helyszínen tudta meg mit is kell valójában csinálnia.

2021. febr. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!