Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiégés esetén van remény?

Kiégés esetén van remény?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3 évben poklok pokla az életem...


4 éve volt egy társaság akik elárultak, az összes ember csak kihasznál, lejáratnak, bántanak, van aki ok nélkül belém köt.. volt mikor próbáltam barátkozni és azt mondták rám, hogy zaklatok mindenkit...


Van mikor jön hozzám egy ismerős és megaláz és beszólogat, hogy nem csinálok semmit... :(


Egyszerűen nem akarok már ismerkedni mert mindenki csak bántott eddig...


Van ebből kiút? :(


26/F


2021. jan. 15. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt kérdező ? Hogyan árultak el téged ?
2021. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, tavaly derült ki, hogy annak a baráti társaságnak, aminek tagja voltam már 4-5 éve, kihasználtak, átvertek.

Én azóta nem barátkozom senkivel. Rossz így, mert így is alig van beszélgetőtársam, néha jó lenne valakivel átbeszélni a hülyeségeimet (főleg most télen), de igyekszem magam mindig lenyugtatni valamivel. Nincs erre sajnos mód. Mondanám hogy keress új hobbit vagy koncentrálj a munkádra, de nekem hobbizás, és munka közben is előjönnek ezek a hülye gondolatok, nem tudom elterelni őket.

2021. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
67%

Kedves kérdező és akikkel ez történt!

Nagyon sajnálom! De van remény, mert olyan sok ember van a világon, és biztos, hogy fogtok találni ti is barátokat!

Engem nem vertek át, de 5 éve elvesztettem a barátaimat, mert megváltoztam... Nekem az segített, hogy azóta gyülekezetbe járok és a bibliakörös csapat körülvesz a szeretetével. (És Isten is körülvesz a szeretetével rajtuk keresztül is.)

Ezen kívül pedig, hogy elkezdtem önkéntes munkákat vállalni, ami szintén sokat segített, hogy kilépjek a komfortzónámból és több emberrel jót tehettem, és az új helyzetekben új kedves embereket ismertem meg, és kaptam tőlük is sok szeretetet, és ez bátorított!

Szóval a szeretet gyógyított meg.

...Isten szeretet... (1Jn 4, 8)

[link]

2021. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, amit írtál egyébként szép, és teljesen rendben is van, de azért egy dologra kiváncsi vagyok. Előre is bocs a leegyszerűsítésért, de a sorrendre lennék kiváncsi, hogy szektás lettél, és ezért utána elvesztetted a barátaidat, vagy előbb elvesztetted a barátaidat, és utána emiatt lettél szektás? Bocs, komolyan kérdezem, tényleg érdekel.


Kérdező:

tényleg ne add fel. Meg fogod találni azokat ez embereket, akik majd szeretnek úgy ahogy vagy.

2021. jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!