Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy lány részegen csókolózi...

Ha egy lány részegen csókolózik velem,az még nem jelenti azt hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Ha józanul csókolózik velem, valószínű bejövök neki.De ha részegen csókolózik velem,akkor ne legyek benne biztos hogy tetszem neki?

2020. dec. 25. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Mint lány mondom. Rengeteget buliztam régen, rengeteg férfi próbálkozott mindig is, és volt olyan, hogy kicsit többet ittam mint kellett volna, a srác pedig nagyon rám nyomult, miközben mondjuk nem is tetszett annyira.. Erre gondoltam az alatt, hogy olyannal is csókolóztam akivel nem akartam.
2020. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 volt olyan is,hogy le is feküdtél valamelyik olyan sráccal,aki nem tetszett,de sokat ittál és így végül szexeltél vele?
2020. dec. 25. 18:00
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, odáig nagyon nagyon ritkán jutottam el, azt azért megválogattam, hogy kivel feküdtem le. Szinte nem is nagyon volt ilyen, tényleg csak 1-2, bármennyit is ittam.
2020. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megdugtam egy haverom húgát, ő részeg volt, másnap alig emlékezett valamire xd
2020. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!