Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen hogy 14éves lány...

Az milyen hogy 14éves lány 22évessel csokolozik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok midnentől függ szerintem. Én magam is csodálkozok utólag, mikor másoktól meg tudom, hogy az és az a lány, akit én az utcán 18-20-nak néztem valójában 13-14. :O Ha elég fejlett a lány, meg nem mondja senki, aki megismerkedik vele, hogy csak annyi, nem több, és nem néznek ki egymás mellett rosszul.

A másik meg, lehet a fiú infantilis. :D


Ha a csaj 19 lenne, a fickó 30, senki nem szólna érte, de ebben a korban ez szerintem "kicsit" sok.

2014. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába néz ki idősebbnek, attól még ugyan úgy nem érett szellemileg. Az ilyen fiatalok még rendkívül befolyásolhatóak. Viszont a gyerek se 100%as ilyen fiatal lánnyal jön össze.
2014. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek van ilyen párkapcsolata. Az idősebb srác valószínűleg ronda, hülye, vagy valami durva baja van, ami miatt a vele egykorú lányok szóba sem állnak vele. Ezért inkább az ilyen kis csitrikre hajt, mert azok még nem látják át a jellemét ennyire.
2014. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 lányról van szó és az egyik 14 a másik 22? :D Mert az nem derül ki, hogy fiú a másik. :P De ha fiú a másik, akkor könnyen eltudom képzelni, hogy annyira gyermeteg lelkületű az a 22 éves jó ember, hogy a 14 éves lány számára a szükséges lelki kapcsolati háttér. Esetleg a lány érettebb a koránál, és ő neki kell egy idősebb srác. Aztán még az is lehet az egyik kicsit érettebb, a másik éretlenebb, és középen találkoznak. :D Majd megkomolyodnak. Nekik van szükségük arra amiben benne vannak.
2014. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!