Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiként hogy érzetétek...

Férfiként hogy érzetétek magatok a legutóbbi olyan alkalomban a nőkkel szemben, ami számotokra nem kedvezően zárult, vagy éppen folytatódott?

Figyelt kérdés
Arra próbálok célozni, hogy mikor fordult elő utoljára az, hogy tetszett nektek egy hölgy, de ő nem lehetett a tiétek. Éppen aktuális helyzet nem jól zárult és akár ott vagy akár később rájöttetek, hogy a pénz határozza meg a másik felet. A szép külső rossz lelket takar. Ez lehet jelen most is az életetekben azáltal, hogy még a mai napig esetleg van olyan nő, aki tetszik nektek nagyon, de elérhetetlen, mert a pénz határozza meg és az igények.
2020. okt. 23. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, visszatért a bombanős kérdező!

Rég jártál erre, hogy vagy? Még mindig nincs csajod?

2020. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem a pénz határozza meg az érdeklődést - sosem volt és sosem lesz ilyen egyszerű a képlet (legfeljebb egy erősen szélsőséges rétegnél) -, hanem a magabiztosság, intellektus, vezetői attitűd.

Ezt keresi ma is egy nő a férfiban, ezt kereste régen is.

Még az állatvilágban is így működnek a dolgok, a nőstényej biztonságra vágynak.

Az más kérdés, hogy a fenti tulajdonságok összesített "mértékegysége", pontosabban inkább indikátora valóban a pénz, hiszen a lehetőségeket, változatos életet és biztonságot napjainkban nem testi adottságokkal, esetleg vadászati készségekkel, hanem egzisztenciával tudod szavatolni.

2020. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rozsadombi urilany, en egy pesti paraszt. Sosem jutottam revbe, mert nem fertem bele a csalad jovokepebe. Kovetkezmeny, ket szivinfarktus … de meg (akkor is) elek.
2020. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Legalább lefeküdt veled, ideig-óráig tartott legalább a boldogságod?
2020. okt. 24. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval neked a boldogság=szex. Véletlenül se azért akarsz együtt lenni valakivel, mert viszont szeretitek egymást, és ennek a szeretetnek a kiteljesülése lenne a szex...
2020. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Félrebeszélsz te. A szex hozzá tartozik az élethez. Ez az amit könnyen kapnak azok, akik teli vannak pénzzel és nehezen vagy egyáltalán nem azok, akik nem tartoznak az elit körébe.
2020. okt. 24. 11:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, mert annyi "elit" férfi van, hogy minden nőnek jut!

Sőt, lakótelepek és régi házak nem is léteznek. Vagyis de, de ott sem élnek nők átlagos férfiakkal.

2020. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szex nem létszükséglet, evolúciós értelemben csak a fajfenntartást szolgálja, az csak egy "plusz", hogy van orgazmus is.

Szóval nem, nem tartozik hozzá az élethez, anélkül is lehet teljes életet élni.

Ha mondjuk elengednéd ezt a fajta földi boldogságszerzési módszer hajszolását, lehet sokkal boldogabb lennél.

2020. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Evolúciós értelemben".


Ne hogy már te mond meg, hogy ki-mit akarjon.

Én megértem a te véleményedet.

De aki nemi életet akar élni, az éljen azt.

Aki teli van pénzzel, annak nincs ilyen gondja.

2020. okt. 24. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy abban, hogy "evolúciós értelemben", hol láttad azt, hogy azt írtam, ki-mit akarjon.

Csak arra akartam utalni, hogy sokan annyira vágynak a szex után, hogy egyszerűen túlértékelik a jelentőségét.

Hogyha nem úgy élsz, hogy csak a szex körül forognak a gondolataid, akkor más boldogságforrásokat is találhatsz.

Nem kell lemondani a szexről, csupán a görcsösségről.


A nők is megérzik, hogyha görcsösen le akarsz feküdni velük, és ez taszító lesz a számukra.

2020. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!