Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy befogadjanak?

Mit tegyek hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy pár hónapja az egyik közeli bartomnak (már nem beszélünk) elmondtam, hogy nekem nem a megszokott, vékony lányok tetszenek, hanem inkább a kicsit ducibbak, pocakosabbak (nem gondolok extrém, abnormális nagyságokra, csak számomra a vékony alkat nem a "legvonzóbb"), és azóta ez elterjedt, és már az egész évfolyam tudja, és azóta engem elkönyveltek úgy, mint a srác, akinek úgyis jó bárki, és igénytelen, és hasonló "szépségek".

Rossz érzés hogy egy olyan dolog miatt néznek ki, amin nem tudok változtatni, csak elfogadni.

Egyébként azóta a lányok is csúnyán néznek rám, pedig régen sem voltam senkinek az esete.

Tanácsokat, véleményeket, élményeket szeretnék ezzel kapcsolatban olvasni, hogy mások mit gondolnak erről, mik a tapasztalatok, akár fiúk, akár lányok. 17 éves fiú vagyok.



2020. okt. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon népszerű lehetsz a sulidban, ha az egész évfolyamod kirekesztett.🙂 Látod, ennek van pozitív oldala is.

Egyébként pedig minden csoda három napig tart, ez pedig amúgy is csak egy ideál. Olyan mintha azt mondanád, hogy neked csak a szőke lányok tetszenek, nem zárná ki, hogy egy barna ne keltse fel a figyelmed. Szerintem engedd el, mert egyrészt semmi közük hozzá, kettő ebben nincs semmi ciki. :)

2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, azt nem mondanám, hogy népszerű vagyok, csak előszeretettel b*szogatnak suliban a kinézetem miatt, és mostmár ez miatt is
2020. okt. 19. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én duci lány vagyok. Jól esik azt a részt olvasni, hogy van még velem egykorú, akinek nem csak a vékonyabb típus jön be. Sajnálom, hogy cikiznek, de csak annyit tudok erre mondani, hogy azok az emberek nem fognak életed végéig kísérni, ez most csak egy ideig megy, míg nem tudnak mást szivatni. Szerezz egy ilyen lányt magad mellé és imádd őt, légy vele boldog és szarj le mindenkit rajta kívül. :)
2020. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a kedves szavakat!

#3-as Igazán jóindulatú és kellemes természetű lány lehetsz, akit szívesen megismernék, ha te sem bánod :)

2020. okt. 19. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem bánom, írj csak nyugodtan:))
2020. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!