Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol keresnétek olyan embert...

Hol keresnétek olyan embert akivel könnyen lehet szóbaállni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
első körben ott ahol élek, munkahely, iskola, esetleg jelentkeznék egy tanfolyamra, hogy valahogyan emberek közelébe kerüljek. Vagy online.
2020. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy te milyen karakter vagy. Vannak emberek, akikkel én például nem tudok mit kezdeni, pedig közvetlen vagyok és könnyű velem beszélgetni. De egyszerűen nem vagyok képes néhány embernek értelmezni a reakcióit, nem is nagyon osztanak meg dolgokat, ugyanakkor keresik a társaságom, de általában nagyokat hallgatunk. Kiakasztanak. :D Szóval szerintem nem az embertípuson múlik, hanem a közöttetek lévő dinamikán.
2020. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rólad mit lehet tudni?
2020. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapból én sehol sem keresek ilyen embert. Ha igen, max. itt.
2020. okt. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
F, 20+, Szinte magamra maradtam, nem nagyon merek új dolgokba belekezdeni. Arra rájöttem, hogy ahhoz hogy a problémáimon túllépjek, másokra van szükségem, de eddig kevés sikerrel. Most nem vagyok közeli viszonyban senkivel, aki érdekel és haszálható is.
2020. okt. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!