Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
Nem leszek bohóc kispofám. De látom már a szavadat sem tartod.-..
2020. júl. 31. 13:36
 72/89 anonim ***** válasza:
60%

Én meg maradok a fizetős csajoknál(prostik)

Ők is pénz, de legalább beismerik, és nem hazudnak.

Itt meg mennek a storyk, hogy ki hogy van/volt a kapcsolatában a másikkal érdek nélkül.Ja persze


Álmodozzatok csak gyerekek.:))))

2020. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
35%
Hihetetlen, hogy mennyire meg vagytok keseredve, nagyon szomorú.
2020. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:
Jól írod utolsó, nagyon jól látod a dolgokat!
2020. júl. 31. 15:09
 75/89 A kérdező kommentje:
73-as ez nem neked szólt, hanem az előzőnek !
2020. júl. 31. 15:12
 76/89 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg nagyon szomorú.


Ha fizetőshöz mész, TE MAGAD ismered be, hogy nagyjából semmit nem tudsz kínálni ezenkívül a nőknek. Nincs olyan tulajdonságod, amivel vonzóvá tunnád tenni magad, vagy meg tudsz tartani valakit.


Persze, hogy minden érdekből van. Még anyád is (ösztönökre visszavezethető) egyfajta érdekből nevelt fel, merthogy a fajfenntartás fontos.


Az érzelmi biztonság is egy érdek, a szexuális kielégülés is egy érdek, nem csak anyagi érdekek léteznek... De igazából hiába vannak itt értelmes vélemények, olyan mintha teljesen más nyelvet beszélnétek, önálló (téves) definíciókkal.


Mégis mire kerestek visszaigazolást? Mi lenne a ti szemetekbe a megoldás a saját nyomorotokra? Ja hogy az nincs, azt oldja meg más.


Vagy "fogjanak össze a férfiak és küldjék munkatáborba a nőket"? Komolyan? Ez? Az hogy nektek kéne változtatni valamin, az szóba sem jön. Néha reménykedem, hogy ez az egész itt csak trollkodás, de ennyire nem vagyok naív. Tudom, hogy sajnos nem.


Ti el vagytok veszve, ezen senki nem tud segíteni.

2020. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A nők tudják, hogy mit kellene tenniük, de nem teszik. Maradjunk ennyibe. Az túl nagy öröm lenne, így hagyják a szenvedést.
2020. júl. 31. 15:31
 78/89 anonim ***** válasza:
51%

De világosíts már fel minket kérdező, hogy szerinted mit kellene tenniük?


Nekem ez nem világos, csak valami egészen torz valami körvonalazódott; egy olyan világról, ahol a nők veled szexelnek, amikor csak akarod, ahogy csak akarod és természetesen nem várnak ezért semmit cserébe, csupán "teszik a dolgukat". Vagy hogy nézne ki ez a te fejedben pontosan?

2020. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:
Ki vagy te hogy kérdezed, mindig legyen annyi gerincetek, hogy írtok kort és nemet.
2020. júl. 31. 16:29
 80/89 anonim ***** válasza:

76#


Ez miért lenne szomorú?:)))


A legjobb csajokkal vagyok együtt, baráti a viszonyunk is.Van 2 állandó lány, akihez járok.Előző barátnőim sokkal többe kerültek havi szinten, és folyton ment a nyavajgás.


Így meg szabad vagyok, és a pénzemért megkapom a tiszteletet, kedvességet amit én is viszonzok.

Soha többet párkapcsolat!

2020. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!