Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vesznek mindíg semmibe...

Miért vesznek mindíg semmibe az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindíg láthatatlannak és mellőzöttnek érzem magam. Próbálok a magam zárkózott egyéniségéhez képest kedves és pozitiv lenni de egyszerűen az emberekről minden repereg ha rólam van szó. Ez egy idő után nagyin bántó... ugyérzem minden erőfeszités és változás hiába való... közben meg azt nézem hogy mások akik bunkók , önimádóak és tesznek mindenkire, ők megkapják amit akarnak, mig én ha valakire rámosolygok vagy észre sem vesz vagy szembe köp ... ( a mosolygást átvitt értelemben mondom ) és ha felkapom a vizet és kikérem magamnak akkor még azt képesek mondani hogy a negativitásom miatt van ez mind holott nem is látnak , ismernek mert pont ez a baj hogy senki sem törődik mással ... mit tegyek hogy valami változás legyen ? Vagy hogyan figadjam el hogy nem tudok az emberekkel boldogulni anélkül hogy emiatt kudarcnak érezném magam ?

2020. jún. 30. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Talán kissé túlértékeled magad.
2020. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanilyen vagyok
2020. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert érzik, hogy nem vagy őszinte. Most sem voltál, amikor ezt a kérdést írtad. Ezért nincs olyan kapcsolatod, amire támaszkodhatnál. szerepek mögé próbálsz bújni, és karaktereket másolni. Itt a kulcs.
2020. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 otomi04 válasza:
0%
oof
2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz utolsó.

Megpróbáltam én is valtozni, kedvesebb lenni, de az sem jó.


És igaz, hogy a bunkó törtető lekezelő embereket szeretik.

2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi az hogy most sem voltam őszinte ? Ennél őszintébb idegen emberek felé már nem is lehetek ...
2020. jún. 30. 17:23
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Velem is ez a helyzet.
2020. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6 Ezt azoknak tudod csak mondani, akik nem érzékenyek dolgokra. De azoknak nem, akik érzékenyek. Sokan vannak érzékeny emberek, csak van amikor nem fedik fel, van amikor meg felfedik.
2020. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 eléggé sefüle se farka dolgokat mondasz ... képzeld én is az értékenyek közé tartozom. Jóval többet meglátok másban mint amit mutat ... de amit mondasz az szimplán nem helytálló ...
2020. jún. 30. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél mit csináljanak veled, ha észrevesznek?
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!