Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos mentális...

Vannak itt magányos mentális betegek?

Figyelt kérdés

Miért vagytok magányosok?

Én mint régóta szenvedő mentális betegként, elfogadtam azt sorsot, egyedül magányosan fogom leélni az életemet. Hát ez van. :/



2020. jún. 11. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha felnézek az oldalra, szóval igen.
2020. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok sajnos.
2020. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti van baj a fejemben :( 32/f. Pedig csak annyit akartam,h szeressek 1 csajt.De ez nem igazan jott ossze.Aki hulye annak nem is fog :(
2020. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. én.
2020. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%-ban
2020. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Bár mentális betegnek annyiból tartom magamm hogy igen depressziós vagyok. Van kb 3 ember akikkel beszélgetek, de mindet én keresem gyakorlatilag. Amúgy ha egy hétig leraknám a telefonom, jó ha jönne két üzenet. Ha akad egy lány akitől szeretnék valamit, azzal meg depressziómból és magányomból adódóan lazán összeveszek igen hamar. Már nem is érdekel párkapcsolat sem, szépen belemerülök az online játék világába, vagyis real life dolgozok meg eszek, de a játékban élem ki az életem (persze ott is egyedül vagyok). Ez van. Van akinek bejön a társasági élet, én meg csak várom a halálom. :)
2020. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!