Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni ha magányos...

Mit lehet tenni ha magányos vagyok,de nem tudok kapcsolatokat teremteni?

Figyelt kérdés
Olyan,mintha egy olyan autóval akarnék útra kelni,amelyikben nincs benzin.És pénzem se lenne benzinre.

2020. máj. 21. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mindig, egyszer összefog jönni és Az az autó befog indulni. 😉
2020. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Keresd meg azt a tipust akivel oldott tudsz lenni illetve akik a legjobban hasonloak hozzad


En is ezzel küzdök es tudom hogy ezert mert alig talàlok magamhoz hasonlot akivel egy hullamon lennék. Pl baratnöimmel azert kopik a kaocsolat mert parkapcsolatban vannak es amugy engem zavar az hogy mindig ott sertepertél a pàrjuk es miatta passzivabbak is lettel szoval inkabb vannak otthon a parjukkal mint velem az életben ha szabadidejük engedi.


Aztan ott vannak a munkatarsak szülök, megint màs vilag mint en


A szomszed vagy kisebbség vagy nyugdijas vagy elszigetelt introvert vagy szinten parkapcsolatos.


En EZERT nem talàlok baràtokat mert az mintha vmi marslako lennék azzal hogy szingli vagyok es szabad es nagykanàllal ehetném az életet es mintha ezzel valami masik bolygon élnék.


A netes ismerkedest meg sem emlitem ahol azt kerdezik a nevem helyett hogy milyen bugyi van rajtam.



Szoval jacaslom egy elöször vizsgald meg magad hogy ki vagy es ahhoz keress hasonlokat. Mint a sportolo a sportolot a drogos a drogost a hivö a hivöket.

2020. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj egy állatmenhelyre, ott segédkezz a kutyákon, és közben sokmindent megtanulsz. Aztán amit ott tapasztaltál, tanultál, invesztáld be egy új kapcsolatba.
2020. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs benzin és pénzed sincs, attól autód még mindig van! :)

A kapcsolatteremtés is "tanulható", a kommunikációs készségek pedig fejleszthetők, innentől annyi a dolgod, hogy végigcsináld, és járj emberek közé. Ha hajlandó vagy tenni érte, és nem beletörődni, hogy ez így marad, lesz változás, hidd el!

2020. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Válassz olyan elfoglaltságot, amihez nem kell társaság. Pl írj regényt.
2020. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!