Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok boldog lenni?

Miért nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
Minden nap levert vagyok nem látom értelmét az életemnek.úgy érzem nem kellett volna megszületnem. Már jó pár éve így érzek. Szakemberhez nem mentem el cikinek tartom erről beszélni vele. Semmi szociális életem nincsen. Barátaim sincsennek. Gyakorlatilag senki nincsen az életembe. Valaki van hasonló helyzetbe? Lehet ez még rosszabb?Törödjek bele, vagy tudnék boldog lenni? 31f
2020. ápr. 30. 22:18
1 2
 1/12 terminator9000 ***** válasza:
22%
Vegyél egy motort
2020. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Igen neha enis igy érzek es hogy semmi értelme az életemnek. Viszont aztan kicsit másképp kezdem nezni a dolgokat: van szerető családom, otthonunk, egeszsegunk, nem kell nelkuloznunk, es nap mint nap uj lehetőséget kapunk hogy valtozzunk es boldogak lehessünk. Igazabol minden fontos dolog megvan ami kell egy remek élethez, vannak sajnos akiknek ezek nem adattak meg.

2020. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy így érzel, de ne búslakodj miatta. Okkal lett ilyen a hozzáállásod. A jó szakember segíteni fog. Erre való, ennél sokkal rosszabb helyzeteket is meghallgat és módszeresen, a beszélgetés eszközével segít. Keress fel egy pszichológust akár most online, akár Covid után.

2020. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok. Nem tudom nálad mikor kezdődött, de készülj fel, mert ez csak egyre rosszabb lesz. Én nagyjából 10 éve indultam el a lejtőn és fokozatosan minden év egyre rosszabb. Egyre zárkózotabb, gyengébb és fáradtabb vagyok. Semmi életkedv :)
2020. máj. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 12 éves korom óta érzem így, mondjuk nálam ennek a kialakulásában elég belül szülői "támogatást" kaptam.

26 évesen nem hiszem, hogy valaha is másképp fogok gondolni erre, annak ellenére hogy nekem vannak barátaim.

F26

2020. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is,de màr nagyon rossz.
2020. máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Mindene fejben dől el.

Írd össze, hogy miért lehetsz hálás. Gondolj az apró dolgokra, mint testrészek, étel, ház, áram stb.

Aztán próbálj mantrázni, hogy boldog vagyok, boldog vagyok, boldog vagyok.

Mozogj egy picit, akár egy 10 perces séta, és YouTube-ról rakj be egy vezetett meditációt, 10 perc és megéri. Hidd el segít, csak állj úgy hozzá!

2020. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az az ötletem ilyenekre hogy kezdj el lapozni az emlékeidben mikor min nevettél mikor miert érezted magad boldognak. Ugyanis csak igy lehet ràjönni arra mitöl lehetsz boldog.

A legjobb az ha "emberfüggetlen" dolgokat keresel. Szoval inkabb a helyzeteket es szitukat keresd.

Mert olyanokkal hogy felvisitott az Exed, nem sokra megyünk. Hanem mivel viditott fel, vagy helyek, hol hova mentetek stb.

2020. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*felvidított
2020. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 terminator9000 ***** válasza:
Nekem az szokott segiteni egy kicsitt hogy egyszer beszéltem egy vakkal és aztmondta hogy az ő legnagyobb baja az hogy nemtudja elképzelni az eget mert nemlehet megfogni, és erre gondolok hogy nincs is olyan nagy problémám mert látom az eget
2020. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!