Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti megismerkedtetek már olyan...

Ti megismerkedtetek már olyan emberrel aki nem tetszett senkinek csak egy embernek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy a magányomnak az is lehet az oka hogy azok a lányok akik nekem tetszettek,több más fiúnak vagy férfinak is tetszettek.Ez olyan mint amikor munkát keresünk és több helyről is visszajeleznek.Ilyenkor tudunk válogatni,ami a legjobbnak tűnik azt válasszuk.De ha csak egy helyről hívnak vissza értelemszerűen igent mondunk rá mert kell a pénz,meg olyan időket élünk hogy örülhetünk ha van munkahelyünk.Tehát olyan lányokkal,nőkkel kéne megismerkednem akik nem nagyon tetszenek senkinek,vagy csak kevés embernek.Akkor több esélyem lehetne.
2020. ápr. 4. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen, egy egyedülálló anyával. Neki nem az volt a baja, hogy nem tetszett senkinek, csak minden héten mással kufircolt, nem tudom miért nem állapodott meg valahol.
2020. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kevés esély van arra, hogy találsz valakit olyat, aki senkinek sem tetszik, de neked igen.

Vagy neked már bárki jó?

2020. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es azt nem mondom hogy bárki.Az alakja legalább nagyjából legyen rendbe,inkább túl vékony legyen mint túl kövér.Az sem baj ha anorexiás,ha ki akar gyógyulni belőle.
2020. ápr. 4. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nagy igények. Ezek alapján te is olyat válassz, akinek nagyjából már mindegy. Valószínűleg tényleg olyan hölgy lesz, akinek nem nagyon van lehetősége válogatni.
2020. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 igen olyan hölgyet kell találnom aki ritkán tetszik valakinek.Nálam is ritka hogy valakinek tetsszek.
2020. ápr. 4. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként nem volt ilyen, mert nem tetszik akárki.

Olyan volt már, hogy tetszett nekem külsőleg egy srác, és a legtöbb barátnőm szerint nem volt kimondottan jóképű. De azért tetszett ő is más lányoknak, volt már előttem barátnője. Ha olyan férfit képzelek el, aki szinte senkinek sem tetszik, tehát külsőleg sem előnyös és belsőleg sem egy túl vonzó teremtés, nem tudom elképzelni, hogy nekem mi tetszene benne.

2020. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha te is ilyen alapon keresel párt, akkor lehet neki sem fogsz te annyira tetszeni, csak hát nincs más, jó leszel te is. De ha neked ez megfelel, és jobb, mint a magány, akkor hajrá!
2020. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ismerek ilyen embert. Ő én vagyok.
2020. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!