Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van olyan otthon...

Más is van olyan otthon akinek nincs elmennie senkivel sehova és egész nap netezik? 33/Nő

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Néha akad így a dolog, hogy épp mindenki más el van foglalva. De azért egész nap 33 évesen én már nem netezgetek. Rendezem a házat, főzök, előadást hallgatok esetleg filmezek, olvasok. A netezés is max azért hogy mással dumcsizzak - de ha nem ér rá, akkor erre sem. :D
2020. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Egyedül is ki lehet menni, nem?

Vagy ágyhoz vagy kötve?

2020. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell "valaki", hogy elmenj otthonról?

Ha meg otthon vagy, akkor miért "kell" egész nap netezni?

2020. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nekem időm sincs. :D


Viccet félretéve, nekem ugyan van párom, akivel tudunk menni erre-arra és jó társaság is, de barátaim annyira nincsenek erre a célra, főleg nem barátnőm.

2020. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább az egész napot olvasással töltöm.
2020. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jó filmet is szoktam nézni meg netezni meg csavizni elmenni de sokat vagyok net előtt
2020. febr. 24. 11:25
 7/19 anonim ***** válasza:

Én meg is kattannék, ha egész nap a netet "kellene" néznem. Mondjuk én feltalálom magam akkor is, ha otthon vagyok egy napot, és tényleg nem kell sehová menni és egyedül is vagyok (takarítok, szekrényt rendezek, iratokat rendezek, ha ilyen pont nincs, akkor olvasok, próbálok kreatívkodni valamit, főzök, sütök valami finomat, időigényesebbet.)

De az hogy egyedül vagy, miért tart vissza, hogy elmenj valahova? Engem sosem zavart az sem, ha egyedül voltam (sokáig volt így), mentem ahová csak kedvem tartotta, akár csak sétálni, kiülni valami szép helyre levegőzni, boltokba nézelődni, moziba, akárhová.

2020. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
boltokba nézelődni elszoktam menni
2020. febr. 24. 11:45
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is itthon pusztulok jelenleg is. Munkát keresek, egyelőre sikertelenül. Úgyhogy pénzem nagyon sincs kimozdulni.
2020. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
És miből élsz?
2020. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!