Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leteznek olyan nok akik...

Leteznek olyan nok akik csunyasaguk miatt nem kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 15:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én nem is vagyok szép és az alakom sem jó, a legtöbb pasi mégis csak dugni akar.. szóval kicsit cáfolnám az előttem válaszolót, de lehet csak kivétel vagyok. Komoly párkapcsolatom még nem si volt
2020. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
*is
2020. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 vikidal válasza:
100%
Nekem volt egy baratnom akinek en vettem el a szuzesseget 28 eves koraban A szuzesseget ugy ertem hogy meg nem volt pasival de mar elintezte maganak. Nem volt csunya de olyan kellemetlen volt a modora amikor mar megismerted, ha mar kozelebb engedett magahoz, hogy megdugni is ketszer meggondoltad. Ilyenkor inkabb egy csunya no de normalis. Ja es azota sem volt mas pasija mert nem akadt meg egy olyan hulye mint en :D
2020. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sághegyi Péter ***** válasza:
100%
vICCES VÁLASZ: nINCS CSÚNYA NŐ CSAK KEVESET ITTUNK. Valódi Válasz : A szépség elsősorban belülről fakad. A külső szépség múlandó mint az infeunza.
2020. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24:

Mai nyelven, a külső szépség influenza, a belső pedig a koronavírus! :)

2020. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Általában nem a külső szokott egy párkapcsolat útjába állni akár nőről vagy férfiről legyen is szó.
2020. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!