Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leteznek olyan nok akik...

Leteznek olyan nok akik csunyasaguk miatt nem kellenek a pasiknak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 15:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon csúnya, rettenetesen igénytelen, buta, alkoholista ultra nagy rib__c ismerős csajnak állandóan van valakije, volt rendes kapcsolata (láttam olyat aki tényleg érzett is iránta) is több ha jól tudom, de a hely ahol lakik állítólag már nincs akinek ne lett volna meg. És akikkel láttam már, voltak köztük igen előnyös kinézetű férfiak is, szóval nőként ha könnyen adod magad bárkit megkaphatsz, normálisan viselkedsz hosszú távra is, nem hiába van az igény az egekben.
2020. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
a párkapcsolat alapvetően az életképtelen kis mamakedvenckéknek kell, hogy legyen, aki főz-mos-vasal-takarít rájuk, és néha meg lehet dugni. szóval nem az a lényeg, hogy nézzen ki valahogy, vagy legyen igényes, csak szolgája őt ki.
2020. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
# 12 Apud is ezert volt csak anyukaddal? vagy te torvenytelenul fogandtal?
2020. febr. 23. 17:34
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Marmint hogy érted, hogy senkinek nem kell? Mire nem kell? Kapcsolatra vagy szexre?

Mert olyan nő rengeteg van, aki kapcsolatra nem kell férfiaknak, de olyan nő már nincs sok, aki szexre ne kéne párnak. (Tekintve hogy sok férfinak teljesen mindegy, hogy mibe dugja, csak egy meleg lyuk legyen)

2020. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Kaqpcsolatra gondolok.

Az szemetseg,hogyha a ferfi csunyanak tartja de megis szexel vele.A csaj reszerol se normalis,ha tudja,h a pasinak csak arra kell es megis bele megy...nade mar elkalandoztam a tematol...

2020. febr. 23. 18:37
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azt mondjak, h nincsen csunya no, csak jozan ferfi.
2020. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
84%

Ez nagyon változó dolog!

Sok férfi folyamatosan változik és ezzel a véleménye, igénye, hozzáállása is!

Nekem regebben voltak csúnya, testes barátnőim,de változtam és egyre szebb és vékonyabb lányokra kezdtem el ramenni ahogy nőtt az önbizalmam is!

Most 33 éves vagyok és van egy divatmodell 26 éves barátnőm, aki szép és szexi, de az ágyban egy szart sem ér! Ugyhogy sajnos tőle is meg kell valnom.

Volt aki minden téren jó volt, de közben kiderult hogy xanaxon él mert rejtett idegbajai vannak!

Ilyenkor gondolkodom hogy jobb egy csúnyább lány, aki szeret és tudom hogy talán másnak nem fog kelleni és normálisan leeli velem az életét.

Sajnos a szép lányok nagyon el vannak szállva maguktól és azt hiszik hogy mindenki meg akarja dugni őket és annyira jók hogy minden az övék lehet! De inkább csak a szexre jók!

Utána úgyis egy olyan lány után fog az ember sóvárogni aki lehet hogy csúnya, de agyban, szivben, oszintesegben és tiszta erzelmekben ott van és nem egy felszínes p*csa!

2020. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Béres Pálné válasza:
94%
Nem a szépség a legfontosabb egy nőben. Légy őszinte, légy önmagad, a kisugárzásod többet ér, mint a szépség. A szépség amúgy is mulandó, légy büszke magadra!
2020. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Szilágyi Bernadett válasza:

12-esre reagálva:

Szerintem kicsit fogalomzavar van a párkapcsolat miben létében.

2020. febr. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Léteznek csúnya fejű nők jó alakkal. Nekik átlagos pasijuk van. Vannak csúnya nők, rossz alakkal. Nekik jó

pasijuk van. Valószínű, hogy a belső tulajdonságai miatt szereti a párja.Mert látszik, hogy szereti, felvállalja. Aztán ismerek olyan férfit, akinek ronda nője van ronda alakkal. Ő konkrétan megmondta, hogy nem az esete a nő. De ahogy a 12es írta, gondoskodik róla. Szóval kevés csúnya nő van, aki nem kell senkinek.

2020. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!