Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lesz barátnőm ha az...

Hogyan lesz barátnőm ha az sem jó ha nagyon akarom hogy legyen és az sem jó ha csak várok hogy majd betoppan az életembe?

Figyelt kérdés
Azt szokták tanácsolni hogy ha barátnőt akarok ne csajozzak,Majd jön magától de azt is szokták tanácsolni hogy csajozzak különben soha nem lesz.Ez most azt jelenti hogy mindegy mit csinálok úgysem lesz barátnőm?
2020. febr. 6. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha van a nyuszin sapka az a baj,ha nincs az a baj.
2020. febr. 6. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodj te magad. Ne mások szavaiból rakd ki a saját valóságod, mert ez lesz az eredménye: értelmetlen zsákutca.

Csinálj, amit ésszerűnek látsz, hogy legyen barátnőd, és a tanácsokat ne szent tanításnak vedd, hanem egyszerű véleménynek, stratégiának, amelyek másoknál beváltak.


Valaki csak várt, például én, és az életembe jött egy lány, nem is hajtottam érte. Azelőtt mikor hajtottam, akkor meg borzalmas élményeim voltak.

Valaki pedig teljesen fordítva, semmit nem tesz a lányért, pedig épp hogy kéne. Az élet nem egyoldalú, nincsenek írott szabályok semmire.

2020. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha egy lánytól többet akarok azt mondja menj föl az internetre ott találsz.Az interneten meg azt mondják személyesen ismerkedjek és úgy lesz sikerem.
2020. febr. 6. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
„Csak egy sith gondolkodik végletekben” :D
2020. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy tegyél érte, de ne ez legyen az életcélod.

Akinek ez az első, az görcsösen barátnőt akar, az már nem is igazán érdekli, milyen az a lány, csak legyen valakije.

Aki meg elzárkózik, annak nyilván alkalma sem adódik rá, hogy megismerjen valakit.

2020. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!