Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hol keressem a...

Mit tegyek? Hol keressem a nekem való lányt?

Figyelt kérdés

Szeretnék társat találni az interneten viszont egyik társkereső alkalmazás sem vált be aki visszaír az eddig kétóránként írt vissza néha 10 percenként de most egy napja nem miért nem megy az internetes társkeresés de interneten szeretnék társat találni 19 éves vagyok jó volna elkezdeni élni és lévén hogy introvertált kissé perfekcionista és magányos ember vagyok amolyan magának való típus nagyon nehéz dolgom van fiatalabb koromban hármasával jöttek a lányok viszont akkor még nem tudtam velük mit kezdeni most pedig amikor már elég érett lennék egy komoly kapcsolatra nem jön senki pedig piszok jól esne ha valaki legalább beszélgetne velem olyan dolgokról amik érdekelnek jól esne ha valaki szeretne megismerni és hagyná hogy megismerjem de sajnos ilyen lányt nem találok és biztos vagyok benne hogy van ilyen lány csak az a helyzet hogy nekem még ilyen lányból sem akármelyik jó nem tudom....

Mi legyen Az is nagyon jól jól esne ha valaki eljönne velem néha ide oda lányra gondoltam hiszen fiú vagyok de az a helyzet hogy akárhogy próbálkozok akárhány lánynál próbálkozok hiába vagyok kultúrált határozott érett gondolkodású valahogy mindig megszakad a beszélgetés és nem miattam, úgy tűnik el mintha megijedne attól hogy teljesen rendben van az életem mondjátok meg mit tegyek Csak szeretnék egy lányt boldoggá tenni és akkor én is boldog lennék mellesleg nyíregyházi vagyok


2020. febr. 4. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Baromi sok lehetsz nekik, nincs türelmük hozzád. Elolvasni is fárasztó volt ezt a nyavalygást. Ilyen pasi nem igazán kell a lányoknak. Meg azért, elég merész dolog azt állítani, hogy perfekcionista vagy, aztán pedig szemrebbenés nélkül elküldeni ezeket az idehányt írásokat. Kicsit túlértékeled magad, azt gondolom, pedig ha egy pillanatra is objektíven néznéd magad, rögtön feltűnne, hogy mennyire antipatikus a stílusod.
2020. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Te nem vagy az esetem, bocsi
2020. febr. 4. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez most így komoly, hogy adott egy kérdés, amit viszonylag nehezen lehet megválaszolni több okból is, a srácnak a legapróbb helyesírási hibáit kezditek el boncolgatni? Nem is a kérdésre válaszoltok, hanem csak oltani próbáljátok, de miért? Miért jó ez a harci stílus? Valóban, nekem sem volt első olvasásra nekem sem volt minden sora szimpatikus, de nem jogosit fel itélkezésre, kioktatásra. Komolyan kezdem azt hinni, hogy itt már nem lehet kérdést felrakni. 🤔
2020. febr. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Vajon hova tűnt a válasz 🤷
2020. febr. 8. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!