Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hol keressem a...

Mit tegyek? Hol keressem a nekem való lányt?

Figyelt kérdés

Szeretnék társat találni az interneten viszont egyik társkereső alkalmazás sem vált be aki visszaír az eddig kétóránként írt vissza néha 10 percenként de most egy napja nem miért nem megy az internetes társkeresés de interneten szeretnék társat találni 19 éves vagyok jó volna elkezdeni élni és lévén hogy introvertált kissé perfekcionista és magányos ember vagyok amolyan magának való típus nagyon nehéz dolgom van fiatalabb koromban hármasával jöttek a lányok viszont akkor még nem tudtam velük mit kezdeni most pedig amikor már elég érett lennék egy komoly kapcsolatra nem jön senki pedig piszok jól esne ha valaki legalább beszélgetne velem olyan dolgokról amik érdekelnek jól esne ha valaki szeretne megismerni és hagyná hogy megismerjem de sajnos ilyen lányt nem találok és biztos vagyok benne hogy van ilyen lány csak az a helyzet hogy nekem még ilyen lányból sem akármelyik jó nem tudom....

Mi legyen Az is nagyon jól jól esne ha valaki eljönne velem néha ide oda lányra gondoltam hiszen fiú vagyok de az a helyzet hogy akárhogy próbálkozok akárhány lánynál próbálkozok hiába vagyok kultúrált határozott érett gondolkodású valahogy mindig megszakad a beszélgetés és nem miattam, úgy tűnik el mintha megijedne attól hogy teljesen rendben van az életem mondjátok meg mit tegyek Csak szeretnék egy lányt boldoggá tenni és akkor én is boldog lennék mellesleg nyíregyházi vagyok


2020. febr. 4. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

1) tanulj meg írni és fogalmazni! Az segít az írásbeli kommunikációban.

2) az eszedbe jutott, hogy azért nem ír azonnal vissza, mert a Tinderen kívül is van élete? Pl. néha enne, aludna, dolgozna...

3) ha ilyen irreális elvárásaid vannak, hogy minden körülötted kell forogjon, akkor előbb járj pszichológushoz, hogy tegye helyre a fejed, és csak utána keress társat!,

2020. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni csak gipszben van a jobb kezem nem kifejezetten a tinderre gondoltam de azért napokra ott sem kéne eltűnni, ha neked irreális elvárások az hogy két egymással párkapcsolatban lévő ember számára a kapcsolatuk legyen az első akkor talán nem nekem kéne már két éve pszichológushoz járnom, mert egyébként járok önszántamból. Hanem neked
2020. febr. 4. 11:42
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Én azt látom, abnormális módon tekintesz a nőkre. Neked egy lány kell, egy párkapcsolat, és azt hiszed akkor leszel csak boldog. Mintha nem is érdekelne az ember személye, csak az, hogy legyen valakid. Szerintem ezt a lányok megérzik, és így normális kapcsolatod sem igazán fejlődhet.


"akárhogy próbálkozok akárhány lánynál próbálkozok"

Ebből is azt látom, h mindenkinél próbálkozol. Én amikor akartam barátnőt, álmodoztam róla. Aki volt lány, azzal beszéltem, de sose "próbálkoztam" be. Ez nem próbálás kérdése, csak a primitív kisembereknél, akik lexarják a másikat.

Csak hagytam, hogy jöjjön az érzés, ha jön. Hogy ha kedveljük egymást, többet akarunk együtt lenni, akkor úgyis együtt leszünk. De azt látom sok embernél, úgy erőlteti az elvarasait, az álomképeit másokra, és szomorkodnak hogy senki nem illik bele. De ha bele illene a másik ember se lenne tartós, valódi kapcsolat, csak egy elképzelt, valóságtól távol álló valamit.


A párkapcsolat nem csak hú valaki megismer, de jó valaki simogat, hanem a másik borzalmas hibáit, érzelmi defektjeit együtt kell kezelni. De amikor erre kerül a sor, általában szétválnak, hazudnak, szakítanak.


A társkeresőn meg általában szenny emberek vannak, sokan csak egó növelésre használják. Legalábbis, én ezt tapasztaltam egy barátomtól.

2020. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hagyd az internetet, alkalmatlan mindenre lassan kivéve a néphülyítést!

Járj olyan helyekre amik érdekelnek találni fogsz hasonló érdeklődésű lányt ott, így máris van miről beszélgetni.

Ha közösségi média függő, értetlen, vagy más kényszerbetegségekre utaló jeleket látsz, lapozz...

2020. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már te is.. nem a hibáimat kívánom megtalálni tudom hogy vannak de nézz magadba, az a lány akit én keresek az a hibáimmal együtt fog szeretni
2020. febr. 4. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszakad a beszélgetés az nem azt jelentiy hogy megijed tőled, hanem, hogy unalmas vagy és nem tudod fenntartani az érdeklődését.
2020. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
92%

Velük is írásjelmentesen beszélgetsz? Kérdőmondat kérdőjel nélkül, beleintegrálva a kijelentőmondatba meg egyebek.😀 (nem bántásként)

A kérdésre.. A társkereső röviden:

Egy átlagos kinézetű nőre naponta olyan 20-40-en írnak rá.. Egy szebbre már 40-80-an 😀 Néha visszadobnak néhány embernek 2 mondatot ,de másnap meg már az újabb 40 ből más tetszik meg mégjobban és az kap 1 szót vagy mondatot vagy sziát 😀 Férfire havonta ír rá 5 nő kb ,mivel így is 3 nap belépés után 2 órányi munkájuk van ,h átnézzék kik írtak azóta. Ne magadba keresd a hibát ,hanem ott h kb 3x annyi férfi van társkeresőkön ,mint nő +a meglévő nőkből a 20-45 évesekre ír rá szinte az egész férfiállomány tehát pl az 55 éves is ,de még sorolhatnám 100 soron át az egyéb okokat ,h miért nem ír vissza egy idő után a EZREK által ismerkedésre felkért nő. Csak nézd meg az adatlapjukon a kedvelèsek és megtekintések számát. Nagyjából ez lesz: Nő 12363 kedvelés Férfi 87 kedvelés 😅

2020. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettél már levegőt, miután ezt leírtad?
2020. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Muszáj volt mert hang alapú gépeléssel írok
2020. febr. 4. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A tinderen általános jelenség a ghostolás, összejött egy korábbi beszélgetőpartnerrel, akivel régebben beszélt, egy régi barátja mégis elhívta randizni,e gyszerűen csak más gondja akadt minthogy megfeleljen egy szimpla idegennek, emrt a tinder azért mégiscsak ez, valahogy próbálod eladni magad. Ezer oka vna hogy valaki nem ír, ne rakjd bele identitási alapot.


Vannak a játszóházak, ez iylen társasjátékos rendezvény ahova egyedül is lehet menni és sok a csaj, budapesten a dürerben szokott lenni más városokban nem tudom de van. pl ez elég jó lehet ismerkedni, de mindenféle tanfolyam szakkör egyéb hobbi és fanklub is király.

2020. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!