Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valamelyik nap láttam egy...

Valamelyik nap láttam egy szöveget, amely így szólt: "Ne beszélj az embereknek a problémáidról. Az egyik felét nem érdekli, a másik fele örül annak, hogy vannak problémáid. " Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én sajnos egyet tudok vele érteni. Ti mit gondoltok?
2020. febr. 2. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Most genyó leszek mert van benne valami. Azzal a részével nem értek egyet, hogy azt kívánom, hogy legyen baja bárkinek is. Én senkinek se kívánom, hogy komoly problémái legyenek, mert attól, hogy utálom, nem leszek előrébb mert ő szenved.

Azzal viszont egyetértek, hogy sok ember problémája nem érdekel. Olyan területen dolgozom, ahol sok emberrel találkozom. Sokszor jelentéktelen dolgokon háborognak és mindenen panaszkodnak. Nekem is van problémám, a családomnak is, és a barátaimnak is. Az ő problémájukkal meg a sajátommal nyilván foglalkozok, mert fontos számomra, de igenis lefáraszt mikor azt kell hallgatnom, hogy milyenek a fiatalok, a családjával mi van, a legutóbbi műtét hogy sikerült, milyen magasak az árak, hogyan fizeti be a billanyszámlát, milyen rossz minőségűek a mosógépek.... És sok ilyen sztori

Ez az egyik ok ami miatt munkahelyet fogok váltani, mert borzalmasan nem érdekel mások élete. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány sztorinak volt értelme, hogy végighallgattam. Most baromi gonosznak tűnök, de akkor is az emberek nagy része nagyon apró dolgokon fel tudja magát húzni és konkrétan a semmin is tud fél órát csámcsogni

2020. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Az pedig hogy egy orvos kedves a betegekkel mert ez a dolga teljesen más dolog. Ennyi.
2020. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Apoló' javítottam. Xd
2020. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!