Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valamelyik nap láttam egy...

Valamelyik nap láttam egy szöveget, amely így szólt: "Ne beszélj az embereknek a problémáidról. Az egyik felét nem érdekli, a másik fele örül annak, hogy vannak problémáid. " Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én sajnos egyet tudok vele érteni. Ti mit gondoltok?
2020. febr. 2. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

baromság :) valami megkeseredett írhatta ezt. én önkéntes ápoló vagyok egy korházban. nagyon szivesen meghallgatom a betegeket és nagyon nem örülök hoyg szegénykéim nincsenek jól. próbálok segíteni ahogy csak tudok.

plusz a barátaim családtagjaim dolgai kifejezetten érdekelnek. persze van egy barátnőm aki állandóan, minden hülyeség miatt panaszkodik, de rá szoktam szólni olynakor..

2020. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted aki pl. egy egészséges családban nőtt fel, annak a szülei melyik állásponton vannak? Egyiken sem. Ugyanez igaz az igazi barátokra is.

Szóval ez nem mindenkire vonatkozik. Szerintem hülyeség ez a szöveg.

2020. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Baromság!

Legfeljebb az első felében van részigazság, sokakat nem érdekelnek mások problémái, mert nekik is éppen elég van.

"...a másik fele örül annak, hogy vannak problémáid."

Nyilván nem az ellenségeiddel osztod meg a gondjaidat, hanem hozzád közelállókkal, azok meg nem szoktak örülni.

Ha te nem így tapasztaltad, akkor furcsa barátaid vannak.

2020. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
rohadt kiváncsi vagyok hogy miért lett lepontozva az összes válasz. :D talán a a kérdező találta ki ezt a kis szöveget és nem tetszik neki hogy baromságnak tartjuk? :) első válaszoló voltam
2020. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

"Ne beszélj az embereknek a problémáidról......."


Attól függ, kinek.

Abban van valami, hogy pl. munkatársat, szomszédot ne terheljünk a problémáinkkal.

A barátunk, családtagunk értelemszerűen más kategória.

2020. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

#4

Ráadásul 1 perc eltéréssel mindnyájan szinte ugyanazt írtuk, így nyilván igazunk van.

2020. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Egyet értek ezzel én is. Csak sokan azt nem veszik észre, hogy aki örül a másik bajának, annak idővel ugyanúgy kijut a probléma, ha nem is ugyanúgy...
2020. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le titeket. Nyilván szűk család ott áll az ember mellett többnyire. A barátok...hát igen azokból nekem nem a legjobb jutott (se mennyiségben sem minőségben), gondolom erről én magam is tehetek. Mindenkinek dobom a zöld kezet.
2020. febr. 2. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez a mondat tökéletesen igaz,sajnos tapasztalatból írom.
2020. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Van közeli barátom, szerelmem, akinek mindent elmondok, és szeret, tanácsot ad. Akit nem ismerek eléggé, nem tartom értelmesnek, annak nem. Nem tudom, hova bonyolítják ezt az emberek. Ha a munkahelyen panaszkodok az életemről random embereknek, akkor persze h le fogják tojni, vagy kibeszélnek, mert elegük van belőlem. Annyira alap viselkedéseket úgy el tudnak az emberek cseszni hogy eszméletlen.
2020. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!