Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha még ápoltnak is nehéz...

Ha még ápoltnak is nehéz lennem ami a minimum lenne ahhoz hogy legyen barátnőm akkor mi lesz velem? Soha egy lánynak sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Ha rám néz valaki azt látja rajtam hogy nem adok magamra.Azt látják rajtam hogy ápolatlan vagyok.Igaz tiszta ruhákban járok meg mindennap fürdök de mégis egy ápolatlan ember benyomását keltem.Én nem tudok jól kinézni.
2020. jan. 9. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Borostád van? Hogyan öltozkodsz?
2020. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Önbizalmad a béka segge alatt van. Ezen kéne inkább változtatni.
2020. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Az önbizalom csak önmagad becsapása. Attól, hogy azt mondod, hogy "képes vagyok rá" , attól még nem leszel.
2020. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől keltesz ápolatlan benyomást?
2020. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Elsőre nagy dolognak tűnik az apoltság, pedig könnyen megtanulható. Fogadd el a legjobb barátaid tanácsait. Leteznek olyan lanyok, akik a szemelyiségedre kíváncsiak. Ha pattanásproblémád van, nem szégyen kozmetikushoz menni. A ruháid illenek a szemelyisegedhez, passzolnak méretben? Megengedsz magadnak neha egy uj cuccot? A nagyapadon is el tudod képzelni a szettjeidet, vagy fiatalosan öltözködsz? Vannak jó haverjaid? Nagyobb vagy hasonló korú tesód? Tőlük is sok megerősítest kaphatsz arról, hogy tökéletes vagy, csak apró valtoztatásokkal meg sikeres is lennél. Youtube-on rengeteg a férfi öltözködés-viselkedésről szóló videó. A dicséretet ne leszolasnak vedd hanem hidd el. Nézz utana a lumberjack stílusnak ahol nem az ápoltság az elsődleges mégis sokan döglenek utána. Hajrá :)
2020. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
30%
NE AKARJ BARÁTNŐT, arról szól az egész hogy féltékeny, aztán irányítani is akar úgy hogy ne vedd észre, meg nagyon drága "dolog" egy barátnő,addig örülj míg független szabad ember vagy, csak szexelj, néha öntsd ki nekik az érzelmeid, beszélgess velük...
2020. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Légyszi, küldj képet magadról privátban, annyira kíváncsi vagyok, mit jelent nálad, az hogy ápolatlan, ha tiszta ruhában jársz és nem vagy büdös.

Illetve ha benne vagy, azt is írd meg, hogy: azt ki dönti el, hogy nem tudsz jól kinézni?! Mi alapján mondod ezt?!

2020. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ápoltsághoz több kell, minthogy mindennap fürödj és tiszta ruháid legyenek. A kérdés, hogy mitől tűnsz ápolatlannak, és azon változtatni.

Pl.

- fogaid ápoltsága

- lehelet frissessége

- hajadat mennyire ápolod - fésülöd-e rendesen, milyen gyakran mosod?

- arcszőrzeted karban van-e tartva

- a ruháid nem elnyűttek, bolyhosak-e, illenek-e a testalkatodhoz, magasságodhoz

- a bőröd hogy néz ki

- körmeid tisztasága

- orrszőr, füllszőr karbantartása

- alkalomhoz, környezethez, korodhoz illően vagy-e felöltözve

- mennyire izzadsz? testszagod van-e?


Mindent lehet kezelni valahogy, csak kis utánajárás kell.

2020. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

6#

Nagyon, nagyon igazad van!!!! Orulok h nem csak en gondolom igy! Pacsi 🖐

2020. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!