Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált vagyok, vagy nem?

Introvertált vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az introvertáltak általában nem igazán szeretnek sokat emberekkel lenni vagy nagyobb társaságban. Most kerültem új suliba és az új osztályomat nem igazán bírom. Egész nap próbálom kerülni a társaságukat és a hátsó padban olvasok, telefonozok szünetekben. Azonban van egy gyerek aki ezt nem igazán érti meg és mindig oda jön meg kérdezget, amikor meg azt mondom, hogy bocsi de nem véletlenül vagyok egyedül olyan mintha megsértődne. Vannak barátaim. A régi osztálytársaim nagyon közeli barátaim és velük nagyon szeretek lenni akkor is ha sokan vagyunk. Általánosban is ilyen voltam hogy egyedül vagyok stb. Viszont ott kb mindenkivel jóban voltam és nagyon jó barátaim lettek így is. Igazából próbálok úgy gondolni a mostani sulimra hogy ez csak egy munka amit el kell végezni, de az igazi életem otthon illetve a régi barátaimmal van.

2020. jan. 9. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy introvertált, csak nehezen viseled a változást.


" A régi osztálytársaim nagyon közeli barátaim és velük nagyon szeretek lenni akkor is ha sokan vagyunk. Általánosban is ilyen voltam hogy egyedül vagyok stb. Viszont ott kb mindenkivel jóban voltam és nagyon jó barátaim lettek így is."


Talán ezeknek az új osztálytársaknak is kellene adnod egy esélyt! Nem is ismered őket, akkor mit nem bírsz bennük?

Kezdésnek, hogy oldódjon a hangulat, jó lenne az a gyerek is, aki mindig odamegy hozzád.

2020. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanam, hogy igen, nehezen ismerkedsz es nem fogadtad el a valtozast. Az introvertaltaknak is lehetnek barataik, de ujakat nehezen szereznek.
2020. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyu, fiatal vagy s ráébredsz idővel, hogy mennyi ember ("barát") fog kilépni az életedből, ez nagyrészt megtörténik az emberekkel kortól s nemtől függetlenül.


Az ember bele van "kényszerítve" egy adott csoport/társasàgba pl osztály, munkahely...stb


Lehet hogy csak megszokásból haverkodtok, de idővel úgyis kiderül.


Az hogy milyen személyiség vagy alapból, pontosabban hova tartozol azt itt kiderítheted, de őszintén s átgondolva válaszolj a (globális) tesztben:


[link]

2020. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!