Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy nyugodhatnék meg?

Hogy nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés

Az életem egy borzalom, elrontottam az egészet. Itt vagyok 30 évesen, és gyakorlatilag még sehol sem tartok az életben.


Közmunkás vagyok, ráadásul alkoholista is, nincsenek barátaim, barátnőm, se semmi olyan az életemben, ami motiválna.


Ez az év a lehető legrosszabbul kezdődött, és sok jót nem is igazán remélek a jövőre nézve sem.


Hogyan nyugodhatnék meg? Hogyan fogadjam el, hogy egy csődtömeg vagyok?


Iszonyúan zavar például az, hogy a kortársaim vagy az egykori iskolatársaim 3 millió forintos autóval húznak el mellettem, miközben én a faleveleket gereblyézem... De az még jobban bánt, ha például a barátnőjükkel sétálnak, esetleg már gyerekük is van. Én semmi ilyet nem tudok felmutatni!


Sőt tovább ragozom: a legjobban az bánt, amikor ismerkedni szeretnék számomra szimpatikus emberekkel, de inkább elzárkózom ez elől, jobb ha nem is ismernek meg...


2020. jan. 8. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Kihisztizted magad, vagy még szeretnél rinyalni egy sort elalvás előtt?
2020. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Slowrider ***** válasza:
100%

Barátom, itt már csak a csillagok segíthetnek, mégpedig a következő képpen:


1. A legközelebbi csillagos éjszakán nézz fel az égre,

2. Gondolj arra, ami szeretnél lenni,

3. Sóhajts egy jó mélyet és

4. Emeld fel a s.gged és valósítsd meg!


30 évesen akarod kidobni magad? Ne megnyugodni akarj, hanem aktiváld magad! Épp a legjobb éveidet készülsz elherdálni, tudtad?


Elsőnek tedd félre a piát meg a kocsmát, helyette inkább könyvtárbérletet vegyél, és járj is el oda, hogy ne unatkozz.

Ha inni akarsz egy pohárral, fuss egy kört a ház vagy a tömb körül, vagy csak csinálj 20 fekvőtámaszt és igyál egy pohár vizet.

Nézd, a helyesírásod alapján nem lehetsz reménytelen eset, szóval ez azt jelenti, hogy nagyon okosnak kellett lenned mielőtt elkezdtél komolyan piálni, mert még így sem vagy hülye. Egy hárommillás autó pedig nagyon is elérhető.


Ja, és ha mindehhez kell egy személyes tökönrugás, csak írj rám.

2020. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ebbe nem belenyugodni kell, hanem tenni ellene. Először is a piát felejtsd el, azzal semmi nem fog sikerülni, sőt... Mondjuk kezd azzal, hogy a piára kiadott pénzedből vegyél 1-2 szép ruhadarabot, irány a fodrász és ha megvagy, akkor keress rendes állást. De ne csak egy hétig, hanem amíg fel nem vesznek valahova. Állítólag nagy a munkaerőhiány, csak utána kell menni. Ha rendezed magad és a környezeted, meglátod ragadnak majd a csajok ;) Hajrá!
2020. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!