Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerjek meg új embereket?

Hogyan ismerjek meg új embereket?

Figyelt kérdés
Nem járok el bulizni, nem élek kicsapongo életet, az iskolatársaimon kívűl nem ismerek senkit és elég magamnak való vagyok

2019. okt. 24. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Beszélgess bárhol, bárkivel. A többi majd alakul.
2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem írhatsz :D
2019. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
vallási közösségben, könyvtárban, valamilyen testedzési körben, tanfolyamon, kutyasétáltatás közben
2019. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Furcsa mód Tinder.


Nem csak társkereső. Onnan szereztem magamnak futótársakat a nyáron. Most hétvégén pedig biciklizni megyek el valakivel.


Persze a fentebb leírtak maximálisan baráti dolgok. Van barátnőm akivel boldog vagyok, csak letöltve maradt az app. Már azóta letöröltem, de 1-2 hét alatt kerestem elég sok embert akik eljöttek volna velem random ismeretlenűl programokra csak maximum barátkozás céljából.

2019. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kevin064 ***** válasza:
100%

Mintha csak magamat látnám :D

Írhatnád, hogy mik a hobbijaid meg ilyenek, így könnyebb lenne

2019. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is irhatsz
2020. febr. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!