Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt màr olyan, hogy egy nő...

Volt màr olyan, hogy egy nő megkért erre és belementél?

Figyelt kérdés

Olyan gazdag férfi vàlaszàt vàrom,aki volt màr hasonló helyzetben.

Segìtségért fordul egy nő hozzàd,nem anyagi segìtség,ezt még most leszögezném!

Segìtenél bosszút àllni?

De,hogy értsétek miről van szó,leìrom pàr sorban.

Tehàt van egy àtlagos férfinek nem mondható lény,akivel nem kezdtem viszonyt,erre ő nagyon csúnyàn megbàntott.

Szerinte a jó külső,a dràga autó és a sok pénz elég ahhoz,hogy egy nőt megkapjon.

A szemembe nem merte elmondani,de hallottam a sajàt fülemmel hogy ezeket mondta:

"Egyedül hal majd meg,mert senkinek nem kell még egy lecsúszott alkoholistànak sem,mert egy prűd p***a."

Nem àrtottam neki,azt hittem jó kapcsolatot àpolunk egymàssal,nem tudok rà férfiként tekinteni,emiatt nem kezdek vele semmilyen viszonyt.

Viszont,nagyon-nagyon fàj,hogy ezt mondta és tudom hogy nem kellene bosszút forralnom,de nem hagy nyugodni a dolog. Ha ő ìgy,akkor Én is ìgy jàtszom.Soha nem volt fontos a pénz,de a bosszúért mindent.

Tehàt az a tervem,hogy keresek egy sokkal gazdagabb,jóképűbb, kedvesebb úriembert.

Nyilvàn a férfiakat ugyanúgy szìvenüti a dolog,mint a nőket.

Őrültség belevàgni,vagy megéri,hogy megnyugodjon a lelkem?

Ha ok nélkül bàntanak,azt nem bìrom elvisleni és mindent megteszek,hogy bebizonyìtsam az ellenkezőjét! (Skorpió vagyok)


2019. okt. 19. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok = asztrológia mögé bújva elsumákolom hogy mekkora egy sz ar alak vagyok. Bravó.


A bosszú csak téged minősít és nem pozitív irányba. Mi lenne ha értelmes ember módjára elengednéd az egészet?

2019. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy ha minden mondatot új bekezdésbe írsz, az pont olyan idegesítő és olvashatatlan, mint egy tömör szövegfal, formázás nélkül?
2019. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Komolyan, egy mondatért állsz bosszút?


Tiltsd le a fenébe, élőben ne beszélj vele, szerintem nem ér ennyit a dolog.

2019. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség, lesz pàrod mindenképp úgyis. Nem igaz amit az az ember mondott. Lehet tetszel neki de tudja esélye se lenne úgyse. Ezért mondta ezt.
2019. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom,azt hittem jó ember és ennyire még senki nem bàntott meg.

Képtelen vagyok elengedni.

2019. okt. 19. 23:13
 6/17 A kérdező kommentje:
#2 Nem szorìt senki kést a torkodhoz,ha zavar keress màsik kérdést,ennyire egyszerű.
2019. okt. 19. 23:16
 7/17 A kérdező kommentje:

#4 Sok nőt àtvert,kihasznàlt,mert jól néz ki,jó a dumàja és egyszerű dolga volt.

Én egyszer elmondtam,hogy bocsi de nem,azutàn kezdődtek a gondok.

Nem tudja elfogadni,hogy egy nő nemet mondott neki.

2019. okt. 19. 23:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugye tudod ám, hogy gazdag, jóképű fickó nem terem minden bokorban? Szóval innentől kezdve a terved meg is bukott.
2019. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Én már tettem is ilyet, bosszuszex, exem szerint rossz voltam az ágyban, és az exem rasszista, tehát alkalom volt 3 sráccal lefeküdnöm és felvenni videóra, majd megmutattam az exemnek, hogy nekik jó voltam az ő árlya náci erkölcsös farkának meg nem. Sőt néger rapp zene ment közben.


100%megéri!

2019. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#9 vok, 3 srác köztük 2 roma 1 arab.
2019. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!