Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol találhat...

Szerintetek hol találhat magának az ember legnagyobb eséllyel párt, társat? Milyen helyeken?

Figyelt kérdés
Szerintem vagy a munkahelyünkön találhatunk társat,vagy olyan helyen,boltban,postán,étteremben ahova rendszeresen járunk és az ott dolgozók már megismernek.Én is szoktam beszélgetni a törzshelyemen az ott dolgozó lányokkal.Az egyikőjükbe szerelmes is vagyok.
2019. szept. 30. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Interneten.
2019. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az internetes társkeresést én nem szeretem.Ha ráírok egy lányra nem ír vissza.Ha bemegyek egy boltba és hozzászólok egy lányhoz annak muszáj válaszolnia.
2019. okt. 1. 00:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, nem a megfelelő lányra írsz rá és lehet, nem megfelelő az írásod....
2019. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is látják hogy írtam nekik.Meg se nyitják.Én azt mondom ott kell ismerkedni ahova rendszeresen járunk vásárolni.Vagy a munkahelyünkön.
2019. okt. 1. 00:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én házi nyúlra nem lőnék..., de te tudod!
2019. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs abban semmi rossz ha valaki a munkatársával jön össze.A lány aki tetszik nem a munkatársam,de egy héten többször is találkozunk mert a törzshelyemen dolgozik.
2019. okt. 1. 00:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg minek írtad ki a kérdést, ha te ezt már úgyis eldöntötted?!
2019. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha lány vagy, akkor bárhol. Akár munkahely, akár utca, akár szórakozóhely, fesztivál.

Ha fiú vagy, és jóképű v. pénzes vagy, akkor szintén bárhol találhatsz párt. Ha egyik se, akkor viszont abszolút esélytelen vagy mindenütt.

2019. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? udvaroj neki.
2019. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy muszáj válaszolnia? És ha nem válaszol, mert nem érdekled, akkor mi lesz?
2019. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!