Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék elfogadó (bb)...

Sumire94 kérdése:

Hol találhatnék elfogadó (bb) embereket vagy közösséget az interneten? (Bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

Tudom,hogy erre nem lesz konkrét válasz és tudom, hogy sokan fogják azt írni hogy interneten keresztül nem lehet igazi barátságot/kapcsolatot kialakítani... De ez csak az első lépés lenne, ha rajtam múlik. Különben én nem látok más lehetőséget és teljesen feladni sem akarom a reményt, hogy léteznek normális, türelmrs és elfogadásra képes emberek. Bár eddig minden próbálkozásom kudarc volt, de nem akarom hogy teljesen elszigetelté váljak... Már így is nagyon magányos vagyok, szóval ezért szeretnék találni egy (vagy több) hozzám hasonló személyt.


Azt kell tudni rólam, hogy introvertált és gátlásos ember vagyok, de igyekszem nyitni mások felé viszont így is jóval eltérőbb a gondolkodásom, a viselkedésem mint a velem egykorúaké manapság.



2019. szept. 19. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok, utolsó sok mindenbe egyet értek, mondjuk nekem is max neten menne az első ismerkedés, mert élőbe egy ismeretlenhez szólni nekem lehetetlen.. Igaz hogy fiú lány barátság nálam kizárt dolog. Jó lenne ha sikerülne egy tartós kapcsolat, ahol nem elhagynak leszarnak hanyagolnak stb, de hát a korombeli lányok max haspólóba rázzák magukat valami buliba.. Félig se vagyok tökéletes, de aki csak szeretni akar azt úgy sem fogják figyelembe venni.. Erről ennyit. Főleg úgy hogy én sem vagyok egy kezdeményező önbizalommal teli macsó barom..
2019. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted, ha szeretnél beszélgetni, írj:)
2019. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!