Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék elfogadó (bb)...

Sumire94 kérdése:

Hol találhatnék elfogadó (bb) embereket vagy közösséget az interneten? (Bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

Tudom,hogy erre nem lesz konkrét válasz és tudom, hogy sokan fogják azt írni hogy interneten keresztül nem lehet igazi barátságot/kapcsolatot kialakítani... De ez csak az első lépés lenne, ha rajtam múlik. Különben én nem látok más lehetőséget és teljesen feladni sem akarom a reményt, hogy léteznek normális, türelmrs és elfogadásra képes emberek. Bár eddig minden próbálkozásom kudarc volt, de nem akarom hogy teljesen elszigetelté váljak... Már így is nagyon magányos vagyok, szóval ezért szeretnék találni egy (vagy több) hozzám hasonló személyt.


Azt kell tudni rólam, hogy introvertált és gátlásos ember vagyok, de igyekszem nyitni mások felé viszont így is jóval eltérőbb a gondolkodásom, a viselkedésem mint a velem egykorúaké manapság.



2019. szept. 19. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz eltérőbb gondolkodás és viselkedés alatt?
2019. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nos, valóban nem tudok konkrét választ adni a kérdésedre. Az internet egy óriási tégely ahol tényleg minden embertípust megtalálhatsz. Szó szerint. Szóval ebből a szempontból nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy nem találhatsz "normális, türelmes, és elfogadásra képes embereket".

De nyilván menjünk sorba. Normális, igen, van egy társadalmilag elfogadott definíciója, de közben egyénileg lebontva mindenkinek mást jelent.

Türelmes, nos a rohanó világban, megint csak, egyénileg lebontva, mindenkinek meg van a saját problémája, és arra akar először megoldást találni, így a türelem másokkal szemben hajlamos háttérbe szorulni.

Az elfogadás pedig sokszor kéz a kézben jár a türelemmel.

Szóval, jah, tényleg nem egyszerű dolog. De nyilván egyáltalán nem is lehetetlen feladat, sőt, elég mindennapos, hiszen különben nem is léteznénk.

Ha gondolod nekem írhatsz privátban. Ismeretlenek vagyunk, lehetsz teljesen őszinte. Mesélj magadról, milyen utat jártál be eddig, mik érdekelnek, stb. Anyag kell, hogy gyúrhassunk belőle. Jó esetben ez a gyurma közös. :D

Szívesen elolvasom, és talán válaszolok. Talán, mert sajnos, ismerve magamat, csak néha-néha tör rám, hogy legalább ilyen formában ismerkedjek. Ugyanis az általad említett három dolog pont, hogy nem az erősségem. De ez ne tántorítson el, nyugodtan add ki, néha azt is kell.

Micsoda kedvcsináló egy kis beszélgetéshez. :D

2019. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok például, hogy nem járok bulizni. A viselkedésem is a szorongás, a gátlások miatt más...
2019. szept. 19. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A válaszodra, bulizni nem is kell. A tipikus hülye tiniknek való ott a seggrázás stb, én 18 évesen elítélem, az a normális aki nem ilyen helyekre jár. Na már most amit irtál rám is igaz, csak én már kiskorom óta teljesen "elszigetelt" vagyok, se barátok se család se eljárás itthonról, semmi. Az a baj ha valaki azt is mondja hogy elfogad, nem biztos hogy úgy lesz, sőt tuti.. Nemrég első barátnőm mondott le rólam, elvileg elfogadott, hát kiderült hogy nem. Bár tény hogy nagyon féltékeny vagyok és együtt akarok lenni azzal akivel kapcsolatba vagyok, ha az g*iség hogy együtt akarok lenni a barátnőmmel akkor igen akkor én csesztem el de mindegy is :D Arra akarok célozni, akárki mondja hogy elfogadó, van aki ebbe is csak hazudik, és a legtöbb ember sajnos ilyen, mert miközbe "elfogad", kibeszél a hátad mögött és amúgy rohadtul nem érdekled.. Nekem bőven elég lesz egy ember, egyetlen egy lány aki majd szeretni fog hűségbe, és ez bőven elég.. Az emberekkel csak a baj van, átver és hazudik mindenki, mindenki ott szúrja hátba a másikat ahol tudja, sajnos.. :/

Internet.. Mivel mondtam rám is igaz amit irtál magadról, én is itt próbálkozok, de hiába.. Élőbe is szar lehet beégni, meg nehéz is nekünk ismerkedni élőbe, de neten ugyan úgy következmények nélkül küldene el akárkit hogy ölje meg magát, én is szinte naponta ilyen privátokat kaptam.. Sajnos ez van.. Ritka a normális ember, akárhol is keresed

18f

2019. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes csoportnevek közt szétnézni, hátha van olyan csoport, amely neve sokatmondó e téren és számodra megfelelő embrek vannak ott. Ez azért is nehéz, mert minden közösségben vannak akik piszkálódnak. Én is arra vágytam egyébként, hogy találni normális embereket, akik nem bántanak, piszkálnak másokat és velük egy összetartó, kedves köözösséget alkotni. Én már harmincas vagyok. Szólj, ha találtál ilyen közösséget. Számomra Fb-n kívüli lenne a legjobb, nem tudom megszokni a közösségi médiát, nem az énvilágom.
2019. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mondanám h beszélgessünk, és rajtam keresztül sok jó embert is megismerhetnél. De nem írtál magadról semmit, csak azt hogy nem bulizol és intro vagy. Ha ennyi dolog bennünk a közös, nem hiszem hogy érdemes bármit kezdeni, neked is hasonló gátlásos emberekkel kéne beszélned, akiknek szintén semmi céljuk a kapcsolatokkal, csak az hogy legyen, mert jelenleg nincs.
2019. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkednék hölgyekkel. Írjon, aki szeretne ismerkedni.
2019. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ezek szerint mindenki ismerkedni gyülekezik... Beszállok én is, bár nem sok reményt fűzök hozzá :D
2019. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

(Facebookos csoportok:)

Pacsirták

Introvertált övezet

Sikerre Hangolva

2019. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én közösségben introvertált vagyok, boltban vagy bárhol idegen emberek között szintén, de nem olyan nagy mértékben. Ez viszont pont elég arra, hogy ne legyenek emberi kapcsolataim. Egy-egy emberrel beszélgetve nyílt tudok lenni, a szorongásnak és a félelmeknek annyi, de ebből sem lesz barátság. Azonban az első lépést megtenni baromi nehéz, nem is vagyok képes rá, csak a neten kezdeményezni. Ebből sem született még tartós barátság, emiatt a netet egyre jobban hanyagolom, személyesen meg nem fog menni a kezdeményezés. Azt sem tudom, alkalmas vagyok-e barátságok kialakítására.

Szívem szerint a neten ismerkednék hozzám hasonlóakkal, aztán szinte rögtön személyesen, vagy legalább telefonon folytatnám. Nincs kedvem újra egy ugyanolyan semmitérő beszélgetéshez, amit szoktam produkálni másokkal a neten. Fél óra szemtől szemben nekem többet ér, mint akármennyi a neten. A hozzám hasonlóak meg mindent akarnak, csak ismerkedni nem. A nem hozzám hasonlóak meg akarnak ismerkedni, csak nem velem.

Én mindig szívesen ismerkednék, de amíg mindenki monitor előtt ülve, közös élmények nélkül képzeli el az életre szóló barátságok kialakítását, addig nekem biztosan nem lesznek barátaim. Ha mások szemében általam meg is jelenik a szikra, az biztosan nem a neten átjött személyiségem hatása miatt lesz. Én úgy gondolom, sok dolgot képes vagyok elfogadni, másoktól első körben viszont csak egy dolgot várok el: ne a neten akarjanak megismerni.

Emellé még férfiként nőkkel barátkoznék, ami megint kizár bármilyen barátságot: úgy is csak dugni akar. Csak úgy, mint barátságokat, szintén keresem a szerelmet is, de ha valakivel barátság a cél, akkor az is marad.

2019. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!