Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon miért van az hogy a...

Gokujan101 kérdése:

Vajon miért van az hogy a suliban a legtöbb lány azt állította rólam és még sokan így vannak vele hogy én vagyok a leg helyesebb fiú a suliban- (középsuli), ,?

Figyelt kérdés
Mivel nem dicsekedésböl írom nehogy azt higgyétek,, pl: rá írtam arra a csajra aki így gondolt.. sőt még halottam is csak ő nem latot de a közelében voltam és meg mondta a havejaimnak is de az a lényeg hogy még visza sem írt!!! És több lánynál tapasztaltam ezt :/ talán a nevemel lehet a baj?? Talán szegyelnenek ha lenne is köztünk valami ?? A vezeték nevem orsós xdd talán ez lehet a baj? Néha annyira el gondolkodom ezen de sosem tudom ki gubozni a megoldást... Amúgy volt már baratnom csak ami otta kezdek fel nőni már elég valogatosabbak a lányok :( 18F
2019. szept. 16. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2019. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,,, Köszi nagyon sokat segítettél 😂
2019. szept. 16. 23:33
 3/10 Aabbgfggfgf ***** válasza:
81%

18 évesen ilyen helyesírást.... Inkább lennél okos, mint szép....

Amúgy milyen nagy elvárásai vannak a mai átlag lányoknak? Legyen okos, vicces és jófej. Neked ezek gondolom nehezedre esnek.

2019. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na el mész te is a tudod hóva... manapság kit érdekel a helyes írás akkor is megvan a szakmám!! Ha be szólni akartok akkor inkáb ne is irjatok! (Különben meg helyes írási hülyeségel irok és nem mindig figyelek oda!!Mit dob ki
2019. szept. 16. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"manapság kit érdekel a helyes írás2


Lehet, hogy azokat a lányokat, akik nem írtak vissza.

2019. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen az biztos

Ha valaki írna nekem is egy (sziát)-én is kiakadnák xddd

2019. szept. 17. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
KiakadNÉK.
2019. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki írna nekem egy Sziá-t, nem késztetne semmi sem arra, hogy válaszoljak neki.
2019. szept. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy mi van veled, csak irritálja az embereket, hogy írni se tudsz helyesen, kisgyerek.
2019. szept. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is mondtam már fiura, hogy helyes kozbe pedig nem és csak azért hogy ne bántsam meg vagy mert a barátai kérdezték akik nyilván el mondták neki és nem akarrtam, hogy rosszat halljon vissza magáról vagy zaklasson
2019. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!