Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet az hogy értelmes...

Hogy lehet az hogy értelmes fiúk, férfiak nem tudnak becsajozni?

Figyelt kérdés
Merthogy én nem tudok mert értelmi fogyatékos vagyok az rendben van.Sajnos észt nem lehet venni pedig nekem arra lenne szükségem.Több értelmes férfit is ismerek akik egyedül vannak és látom rajtuk hogy szenvednek.Szerintem azon kívül hogy ápolt legyen egy férfi ész kell hozzá hogy becsajozzon.Ha van esze,el tudja magát adni,még talán jobban mint egy gazdag és már nyert is.Irigylem az értelmes embereket mert nekik ha akarják lehet pénzük,autójuk,barátnőjük stb.Bárcsak én is értelmes volnék.
2019. júl. 30. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Merthogy a becsajozáshoz nem értelem kell.
2019. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
65%-os azért ész kell a csajozáshoz.Kell hozzá ész hogy valaki meg tudjon hódítani egy lányt.Én azért nem tudok becsajozni mert nincs eszem.
2019. júl. 30. 20:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
csak te nem tudsz, ne általánosíts
2019. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesztoszteron kell hozzá, nem ész, magyarul tökösség, ész máshoz kell pl. hogy átláss valaki igazi szándékán, ne keveredj korpa közzé, meglásd a fontos és lényegtelen közötti különbséget, sakkozáshoz is elengedhetetlen felismerni az ellenfél szándékát. A tesztoszteron a herék termelik és bátorságot is ad, erősnek érzed magad tőle, persze ha sok akkor az bajba is sodorhat, mert agresszívvá is tehet. Nem véletlenül sportolnak az emberek
2019. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

pontosan...aki "értelmes", az gondolkozik...ez meg ugye régen rossz, ha az ember csajozni akar.


szembetalálkoznak egy csajjal, és már az első gondolat feljön, hogy ha leszólítják, mi lesz...meg aztán a következő dolog, hogy vajon megéri-e egyáltalán összejönni bárkivel is, átbasz, lehúz stb...


ezzel szemben, aki tökös az ezeket a köröket pont leszarja. ki tudja zárni, és csak arra összpontosít, hogy most ott egy csaj, a többi meg majd jön magától, meg sem fordul a fejében, mi lesz akkor, ha nem jön össze...

2019. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!