Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet az hogy értelmes...

Hogy lehet az hogy értelmes fiúk, férfiak nem tudnak becsajozni?

Figyelt kérdés
Merthogy én nem tudok mert értelmi fogyatékos vagyok az rendben van.Sajnos észt nem lehet venni pedig nekem arra lenne szükségem.Több értelmes férfit is ismerek akik egyedül vannak és látom rajtuk hogy szenvednek.Szerintem azon kívül hogy ápolt legyen egy férfi ész kell hozzá hogy becsajozzon.Ha van esze,el tudja magát adni,még talán jobban mint egy gazdag és már nyert is.Irigylem az értelmes embereket mert nekik ha akarják lehet pénzük,autójuk,barátnőjük stb.Bárcsak én is értelmes volnék.
2019. júl. 30. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs önbizalmuk és gyengék kommunikációban. A nőknek pedig ezek fontos dolgok a vonzalom kialakulásánál.
2019. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy lánynak nem értelmes férfi kell,hanem jóképű férfi. Tök mindegy hogy értelmes vagy hülye akkor is azokra buknak. Felesleges ebbe bármit belemagyarázni. Lehetsz te intelligens vagy buta is,akkor sem fogsz kelleni egy nőnek sem,ha ronda vagy. Ennyit erről. Nyílván vannak olyanok akik nem csak a külsőt nézik,de én a többségről beszélek. Hülyesség hogy a pénz számít. Van egy kettő 8 általánossal rendelkező haverom akik jól néznek ki. Buknak érte a lányok, pedig nem gazdag.
2019. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ronda nem vagyok,De látszik rajtam hogy baj van velem.Ezért nem közelednek hozzám a lányok.Az arc sok mindent elárul.
2019. júl. 30. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha nincs önbizalma, megnyerő személyisége akkor nem lesz barátnője.
2019. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Képezd magadat,tanulj,olvass,műveld magadatt, tanulj a nőkről,sportolj,legyenek terveid, mosolyogj, légy boldog először magad mert ha nem vagy az észre veszik a nők,ezekután sikerülni fog, hajrá, sok sikert :-)
2019. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
71%-os köszönöm,valóban nem sportolok és a művelődés is annyiból áll nekem hogy elolvasom a napi híreket,időjárást,stb.Könyvet már egy éve nem vettem kézbe.
2019. júl. 30. 14:14
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de ide a bankba jöttek mostanában a CSOK-os párok és olyan durva, bűn ronda pasikkal, hogy "hánytunk". Akkor később elmegy a lányok esze, ha felnőnek?
2019. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es attól még hogy ronda valaki lehet értelmes.Intelligencia,jó szöveg a lényeg és akkor már nyert ügye van.
2019. júl. 30. 15:47
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Csak fel kell építened egy szerethető énképet magad számára, amikor magadnak is kellenél, nem kell ahhoz lyukat beszélned senki hasába, csak meglát a nő és már nyalogatja is az ajkait. Én például felszedem a dögöt az útról, sün, macska, néha kutya, róka...(Nem is hinnéd, azon az útvonalon minden nap van egy állatka, aki balesetet szenvedett. Ma egy süni 6:30 körül, tegnap macska, múlthéten egy róka) Szóval én eltemetem őket tisztességgel, és virágot helyezek a sírra. A facen megy a fotó és egy csomó érző szívre lehet hatni. Minden nap egy új nap, egy új áldozat az úton, nagyon nehéz ezzel élni együtt, nagyon régen gyerekként egy méhecskét temettem el gyufásdobozbsba , szóval ez korán kezdődött.
2019. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó és azt mondod hogy ezzel be lehet csajozni?Hogy felszeded az állatokat az út széléről?
2019. júl. 30. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!