Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek érdemes boltokba...

Szerintetek érdemes boltokba elmenni dobozokat lejmolni?

Figyelt kérdés

Költözéshez kellene néhány (sok) doboz.

Obiban, Praktikerben nagyon drága, jó 45 kilókat elbírnak, de nekem nem kell olyan masszív.

Azt hallottam a boltoknál érdemes érdeklődni.



#bolt #költözés #doboz #pofatlankodás
2018. nov. 8. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Haver nemrég költözött, egy Coop boltból vittünk el egy csomó kartondobozt.
2018. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Miért adnak oda?? Főleg ingyen. Az meg nekik is jól jöhet kellhet másra.
2018. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg nyugodtan, legfeljebb nem adnak, de azért nem használnak újra mindenhol minden dobozt, van, ahol jelentős része kukába megy, mert annyi nem kell nekik visszaforgóra. Én meg nyomtatópapíros dobozokat hoztam el ilyen célra az akkori munkahelyemről, persze megkérdeztem előtte, de nyugodtan hozhattam, csak kukába ment volna, nekem viszont jó volt, jól pakolható, jól befért kocsiba, jó rajta a fogás, és amíg nem volt más tárolóm, szekrénybe is ezekbe szortíroztam a cuccokat később.
2018. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Tapasztalat. Zöldséges szívesen ad banános dobozt. Kis háztartási bolt is adott kisebb nagyobb dobozokat. Még örült is, hogy nem kell összehajtogatnia és bepréseli a szelektívbe. Kis boltoknál érdeklődj, velem mindenhol kedvesek voltak.
2018. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 válasza:
100%
Bemész egy plázába, az első boltba annyit kapsz, hogy nem tudod majd hova rakni...
2018. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kisboltok, szupermarketek örülnek, ha elviszed és nem nekik kell kerülgetni, amíg nem jön a papírért a szelektíves.
2018. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem dobok ki fölösen pénzt erre sem.
2018. nov. 9. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így szereztem dobozokat a költözéshez: papír-írószer boltból, Scitec boltból, gyógyszertártól kértem. Az volt a tapasztalatom, hogy szívesen adták.
2018. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezzel a körúttal pórul jártam. Vagy 9 helyen megnéztem, mindenhol azt mondták, hogy rögtön zúzdába kerülnek a kartonok, a praktikerben meg nem fogok darabja 100 ft ért kartont venni, semmi ismerősnél nem volt egy darab sem. A Tescoba bementünk, és a barkácsosztályon egy rollikocsin sok szétszedett karton volt. Kérdeztem az eladót kivihetünk e párat. Persze hogy ki, meg is örültem neki, nekiálltunk párommal leszedni a rollikocsiról vigyázva, hogy le ne boruljon a többi, amit nem akarunk elvinni. Elég nagy macera volt, de összeszedtünk tíz db ot. Kifelé menet a bizt.őr: nono engedély nélkül nem vihetjük ki, írassuk alá a bizt. főnökkel ezt a papírt. Bizt. főnök házon kívül volt,mindjárt jön. És mi annyira örültünk a nehezen bugázott kartonoknak, hogy negyed órát vártunk, de nem jött. Visszamentem a bizt őrhöz kedvesen kérve, nem e vihetjük ki papír nélkül mégiscsak tíz db vacak kartondobozról van szó, de nagyon paraszt volt, még majdnem kiabált is, meg okoskodott, gondolom így élte ki az elnyomott státuszát. Hát én meg leb...tam a földre a lába elé, és kivonultunk. Megalázva éreztem magam. Este elmentem egy mindenes lerakathoz, utolsó reményemben, és ott nagyon kedvesek voltak, még hátra is mehettem a raktárba válogatni jó erős banános kartonokat, mondták, ha szeretnék még nyugodtan jöhetek, van bőven, itt mindig van.

De mondjuk kevés esélye van, hogy ugyanabban a kisvárosban lakunk kérdező :D

2018. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!