Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknál Miskolcon?

Laknál Miskolcon?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a városról?

2015. okt. 9. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A város iszonyatos fejlődésen ment át az elmúlt 15 évben.

Régen kosz mocsok, és rengeteg kisebbségi volt mindenütt.

majd pár éve a városgazdálkodás arculatot váltott.

lett rengeteg közmunkás, aki többé kevésbé hasznos munkát végeznek, a közparkok, terek, utak legalább szépen néznek ki.

lett rengeteg közterületfelügyelő, rendész, és megjelentek a segédrendőrök, aki mind a forgalamsabb tereken járőröznek.

Munka terén régen a város nagyon rossz helyzetben volt.

Azóta betelepült egy csomó multi vállalat, és az állam is elkezdte a fejlesztésekbe pumpálni a pénzt.

Megkapta a város elsőnek is a villamos pálya rekonstrukciót, majd az új villamosokat.

nemsokára kezdik az új stadion felépítését, és ezzel egyidőben a helyén lévő nyomornegyed felszámolását.

A gyárak most bővítenek, a bosh pár hónapja jelentette be, hogy fejleszt, újabb 4-500 főt vesznek fel.

És van egy új gyár is a takata, ahol szintén felvettek vagy 1000 embert.

Összeségében szép a város, a hatalmas sétálóutcájával az egyik legszebb kis hazánkban.

2015. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon lakom, nincs vele különösebben bajom.

Sokkal élhetőbb város, mint mondjuk Budapest.

Egyébként külső szemlélőként, objektíven, elfogulatlanul nézve, méltatlanul elhanyagolt, és lekicsinyelt város.

Iszonyatos potenciál van benne, ami kihasználatlan, és sokan nem is tudnak róla.

2015. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is miskolci vagyok pont arra voltam kíváncsi, hogy a kívülállók hogy vélekednek, és teljesen egyetértek én is az előbbi válaszokkal:)
2015. okt. 11. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Azok a köcsög önkormányzati rendészek :D

Még rendőrnek is hülyék. Számítani rájuk nem lehet, viszont ha átmész az úttesten, egyből 6-an vannak ott. Ha inni mersz a villamoson, akkor odajönnek, és pörgőrúgással kirúgják a kezedből.

2015. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A villamos dologgal nem tudom ki hogy van én teljesen egyet értek pedig én is fiatal vagyok szoktam én is bulizni járni, de nem a villamoson kell alapozni sem ott zabálni nem mondja már senki hogy a 35 perc alatt ami teljes villamosút hossza valaki éhen/szomjan hal.
2015. okt. 16. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt szó nem volt az alapozásról. Cukorbeteg vagyok, lement a vércukrom és oszt. társamtól kértem el a cukros üdítőjét, erre jöttek.
2015. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vissza zárható pet palackból nyugodtan ihatsz a múltkor is jöttek, és semmit nem szóltak a fél literes kóláért.

De amikor valaki szombat este 11kor ott issza a kalinkát az más szerintem én sem ott szoktam.

2015. okt. 18. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, semmit semmiből nem lehet inni.

Nyáron 40 fok melegben egy 3 éves gyereknek adtak inni sportkupakos flakonból vizet, és azt is megbüntették.

A klíma ilyen szempontból semmit nem ér, ha meleg van, megszomjazik az ember.


Ez gyakorlatilag alkotmány ellenes szabályozás, és az mvk zrt a monopol helyzetével visszaélve teszi mindezt.


És ha már az alapozásnál meg a szotyizásnál tartunk, érdekes, hogy a cigányoknak bezzeg nem szólnak!

Mert azok nem fizetnek!

Ki van nekik adva, hogy a fehér embereket le kell húzni, mert azok melóznak, úgyhogy van pénzük. Ez egy extra bevételi forrása a vállalatnak.

Kamerákkal figyelik az utasokat, és értesítik az ellenőröket, melyik járatra szálljanak fel, kit kell megbüntetni.

7500 ft-os helyszíni bírság!


Nem tudom, működni fog e a link:


[link]

2015. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Én nem szeretem ezt a várost, bár az igaz van előnye meg hátránya is, de azzal valahogy én se értek egyet, mikor volt az a rohadt meleg, hogy az mvk-járatain aki szomjas volt, és inni akart azt megbüntették.

Ahogy az előttem szóló is írta, a cigányokat meg még csak véletlen se, de erről ennyit...

Amúgy szerintem régen jobb volt, de ezek már lehet csak emlékek.

Nyomortelep felszámolás ide-oda, ezt már rég meg kellett volna lépni, de erről is ennyit, bár jobb később, mint soha, de azért bőven lenne még mit csiszolni ez ügyben.

Utak se a legjobbak, de jó az Magyarországon és egész Borsodba is így van.

Összességébe nem vagyok róla jó véleménnyel, annak ellenére, hogy nem szeretek dolgokról rossz véleménnyel lenni, de ha rossz, akkor sajnos nem lehet azt mondani, hogy jó.

Röviden ennyi.

2015. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PolNikkel válasza:
nem
2015. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!