Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az alattunk lévő szomszéd...

Az alattunk lévő szomszéd fúrhat lyukat az erkélyünkre kérdezés nélkül?

Figyelt kérdés
Tavaly fúrták, meglepődtünk mikor észrevettük. szóltunk és érte , de letagadták, pedig 3 lyukat csináltak, rendesen le lehetett látni, legalább egy ujjnyi vastag volt. Jó annyira nem nagy tragédia, nem balhéztunk miatta ,csak szóltunk nekik, hogy azért megkérdezhették volna. mindegy. ma meg azt vettük észre hogy búg valami az beton alatt és nagyon meleg van az erkélyen, persze lehet ez amiatt hogy mostanába 35 fok van nappal, de este még sose volt ilyen forró az erkély. valószínüleg a légkondit fúrták fel a z erkélyünk aljára. Kíváncsi vagyok , hogy ez jogszerű e vajon...

2015. aug. 10. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ehhez kell a ti engedélyetek is.
2015. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Kit érdekel a jog


Lementem volna és úgy szájba ba.szom a tagot hogy szétszakad a feje


Főleg hogy egyszer már szóltatok

2015. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Termeszetesen nem jogszeru.

Siman feljelentheted, es joszomszedsag ide vagy oda, ha felraktak egy legkondit, ami most a ti erkelyeteket futi, akkor jogos is a feljelentes.

2015. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg? Nem tudod megnézni pl lentről, hogy valóban azt tették-e oda? Általában nem a felsőhöz rakják a légkondit, hanem oldalra.
2015. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én átvezetném hozzájuk a szennyes vizet. Aztán letagadnám. Na jó, nyilván nem, de mindenféleképp szólnák érte, ha meg nem értik meg akkor feljelentés.
2015. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért valószínüleg mert csak ma este vettem észre , sötét vol, majd megnézem jobban is persze:) . Köszönöm a válaszolat
2015. aug. 11. 00:02
 7/11 A kérdező kommentje:
na tuti felfúrták a légkondit, búg az egész erkély, dög meleg van egyfolytába..és az a 3 lyuk... jelentsem fel szó nélkül vagy szólni kell előtte neki? bár az szerintem tök felesleges, szólni, le se sz.rnák.. Ha feljelentem, akkor muszáj lesz leszerelni? vagy pénzbírságot kapnak? nagyon nem vagyok képbe hogy működik az ilyen
2015. aug. 12. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szolj neki.

Ha feljelented, akkor muszaj lesz leszerelnie.

2015. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3 lyukon pedig szepen vezesd le a szenyvizet, ahogy tanacsotak :)
2015. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van fejlemény?
2015. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!