Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi ez a Rihanna imádat a...

Mi ez a Rihanna imádat a cigánylányok körében? A ti környezetetekben is így van?

Figyelt kérdés
Az utcán ,a buszon döngetik a zenèjèt,rengetegnek láttam,hogy ö a hàttèrkèpe.Múltkor infó órán nèzegettèk a videóit ès áradotak,hogy hü de szèp,hü de jó alakja van, hü de jól táncol,de szexi.Ti is tapasztaljátok ezt?

#furcsaság #Cigànylányok #Rihanna -imàdat
2015. máj. 1. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

vegyél elő 100 random magyart és 100 random cigányt

aztán nézd meg hány ült már börtönben, hány ölt embert


elárulom, utóbbi csoportban sokkal nagyobb az arány, de erről nem szabad beszélni, mert akkor sérülnek a jogaik...

2015. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kicsit tènyleg elkalandoztunk a lènyegtöl,az eredeti kèrdés az volt ,hogy a te környezetedben is istenitik -e a cigánylányok Rihannát
2015. máj. 2. 13:42
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

"hogy a te környezetedben is istenitik -e a cigánylányok Rihannát"


Szerencsére nincs olyan sz@r környezetem hogy erre a kérdésre választ tudjak adni. Ha te magyar vagy és annyit lógsz velük hogy ez számítson, az már régen rossz.

2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Ha a kérdező véletlenül olyan helyen lakik, vagy legfőképp olyan helyre jár iskolába, ahol sok a roma, akkor nem az ő bűne ha nem tud nem a közelükben lenni.
2015. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy sok a cigány körülötted nem kötelező velük lógni. Hol érdekeljen mi a divat a putrinka utcában?
2015. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes épp menő színesbőrű énekesnőt imádják, mert azt hiszik, csak azért, mert sötét a bőrük, hasonlíthatnak rá (pedig Rihanna egy szép arcú, szép bőrű félvér lány, az átlag cigánylánynak meg egyenetlen a bőrszíne, nem is olyan szép az árnyalata és nem is ápolja). Rihanna azért közkedvelt, mert a bőrszínéhez hajlamos, amikor megborul az agya, vagy amikor úgy gondolja a menedzsment, iszonyat gusztustalan, a bőrszínéhez nem illő hajakat választani, pl. azt a hülye hirtelenpirost... és mivel az átlag proli városi cigány kb. amúgy is a bőrszínéhez nem illő rikító hajakat választ, így találtak végre egy sztárt, aki félig-meddig úgy néz, ki mint ők.

Táncban meg sztem a feketék és a cigányok kb. uúgy táncolnak a dizsiben, ez benne van a vérükben, és akkor nyilván ő a példakép.

2015. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a feketék meg a cigánylányok egyáltalán nem táncolnak ugyanúgy, sőt semmiben sem hasonlítanak egymásra... Rihannának általában gettós stílusa van (mint a legtöbb félvér/néger r'n'b-s zenésznek). Itt is nagy sikere van ennek a stílusnak, de leginkább a cigányok szeretik ezt a magukénak érezni.

Bár a kérdésedre válaszolva, én a 18 életévem alatt egyszer sem tapasztaltam volna, hogy a cigányok Rihannát istenítenék, sőt inkább szokatlan. Inkább Nótár Mary, Fatima...stb.

Ha már itt tartunk és 11-12 éves korom óta nagy Rihanna rajongó vagyok és egy csepp cigányvér sincs bennem (tudtommal). Én szerintem a cigányok (tisztelet a sok kivételnek, mert igen is van!) inkább magukat a négereket próbálják utánozni, de akárhogyan is nézem semmi összefüggés nincs a két népcsoport között.

2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Soha nem érettem ,hogy az indiai magasabb kultúrából származó cigány miért néz fel és akar hasonlítani az afrikai négerre? Miért a négerre? Miért ? Amikor ők nem is négerek! Nem értem a néger imádatot náluk.
2017. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!