Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi ez a Rihanna imádat a...

Mi ez a Rihanna imádat a cigánylányok körében? A ti környezetetekben is így van?

Figyelt kérdés
Az utcán ,a buszon döngetik a zenèjèt,rengetegnek láttam,hogy ö a hàttèrkèpe.Múltkor infó órán nèzegettèk a videóit ès áradotak,hogy hü de szèp,hü de jó alakja van, hü de jól táncol,de szexi.Ti is tapasztaljátok ezt?

#furcsaság #Cigànylányok #Rihanna -imàdat
2015. máj. 1. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ja, szeretnének olyanok lenni... de semmi esélyük, mindig csak büdös, undorító, cigányférgek maradnak... Bocsi ha durva voltam.
2015. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is ilyesmi lehet,mindig ha meglátnak egy ruhát rögtön visonganak,hogy ilyen volt Rihannának meg kellene venni mev minig össze-vissza kócolják a hajukat,mert így volt neki is.
2015. máj. 1. 16:53
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Saját magukat szeretnék meglátni benne. De ez ugyan olyan mint az olaszok majmolása. Azok normális emberek, ők meg csak ilyen csökevények.
2015. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ténleg én nem is figyeltem de most hogy mondod....van benne valami hogy hasonlítani szeretnének rá
2015. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
nem lehet jó cigánynak lenni, semmi kultúrájuk nincs, nem is értem miért nem alapítanak valahol egy országot és laknak ott együtt, vagy mennének vissza indiába
2015. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 3005 ***** válasza:
58%
#1-vel értek egyet, persze ezt kicsit finomabban is meg lehetne fogalmazni, elvégre nem az ő szintjükön vagyunk..
2015. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert Rihanna tényleg elég cigányos. .. , a tezsvírt látják benne.
2015. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja,mondjuk èrdekes,hogy a cigány palik csak kis grofóval állnak szóba a lányok meg Rihanna kivágott ruhás kèpeire csorgatják a nyàlukat.Az egyik meg mèg csókolgatta is .Mármint a kèpet.Én azóta mindenesetre nem hallgatom.
2015. máj. 1. 17:25
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szerintem is a barna bőre miatt.

De ha neked is tetszik Rihanna zenéje, akkor hülyeség, ha csak emiatt nem hallgatod.

2015. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
nem vagyok cigány, de ti rasszista majmok vagytok...szégyeljétek magatokat. Vannak normális cigányok is és ismerek is ilyeneket. Magyarban is van igénytelen, csaló meg ilyenek....kicsit még fejlődnötök kell mert nagyon le vagytok maradva
2015. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!