Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Errefele ahol én élek miért...

Errefele ahol én élek miért csak folyton bulizó, drogos, nagyszájú fiatalok vannak?

Figyelt kérdés

Ilyenekkel van tele az egész környék, iskolám is meg a településem is, és így utálok itt lakni, hánynom kell ezektől főleg a drogosoktól.

Erről a környékről nem nagyon ismerek nyugodtabb, nem bulizós fiatalokat, akik vagy művészlelkek szóval inkább alkotnak, vagy a természetet szeretik. És a fiatalkoruk nem bulizásból, hányásból és drogozásból áll.

Ilyeneket csak az ország keleti részéről tudtam megismerni interneten keresztül, de itt nem ismerek egyet se. Mi lehet ennek az oka?

(Komárom-Esztergom megyéről van szó)


2014. szept. 1. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
18/F
2014. szept. 1. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem csak feléd tapasztalható ez.

Egyetértek veled,nekem is hánynom kell az ilyen !gyerekektől! , szidalmazhatnám őket pár percig,de inkább magamra koncentrálok.

Tulajdonképp ők az én mestereim,megmutatják milyen ne legyek :)

16-L

2014. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is az ország keleti részén élek, és valóban művészlélek vagyok. Ezek szerint errefelé ilyen sok a hasonló ember? Most reményt adtál :D

Egyébként itt sem más a helyzet, sőt. Szerintem a drogos, nagyszájú fiatalok nem csoportosulnak az ország egyetlen szegletébe, mindenhol vannak. Az én környékemen is rengeteg ilyen személy lézeng.

2014. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre mondják,hogy a kapálás elhozná a világbékét.
2014. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyenek, meg másfajták is, csak őket nem lehet észrevenni mert elvannak magukban.
2014. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a "drogozás" simán összeférhet a művésziséggel, meg a természet szeretésével is, sőt! Szer, körülmény és egyén függő.

Persze értem, hogy a kérdésedben az ilyen suttyó raj gyerekekre gondolsz, de kötelességemnek érzem, hogy megvédjem a magamfajta csodabogarakat :P

2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!