Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bosszantani akarnak mindnekit...

Bosszantani akarnak mindnekit a szomszédok, hogy nem tudnak csöndben élni? Szóljak nekik be valamit?

Figyelt kérdés

Kiabálnak egymásnak a kertben, éjjel 22-23 ig kint beszélnek a ház előtt, a kutyán röhögek, ugattatják a kutyát(beszélnek hozzá, hogy "neeem, ne ugass, nee, maradj csöndbe, neem szabad!" a kutya addig nem áll le még látja/hallja őket)


Zöldségesek, és elém állnak a zöldséges mercivel, és fél-1 óráig itt dobálják a zöldséges ládákat!

jóóó hangosan hogy puffanjon a kocsiba!


Hétvégente kerti sütögetés részegen jóóó hangosan vihognak!

A kocsi ajtaját is izomból bevágják, 5-10 percig járattatják a motort mielőtt elhúznának!


Direkt csinálják? Hogy idegesítsenek mindenkit?

Bezzeg köszönni nem képesek nekem, hiába köszönök rájuk!


Szóljak be nekik valamit? Fehér ember létükre mint valami állatcsorda olyanok!



2014. aug. 31. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Persze, direkt termelnek zöldséget, és direkt nem a szomszéd utcában pakolják be, és direkt van társasági életük :D

Biztos idegesítő, nyilván tekintettel lehetnének arra, hogy nem csak ők élnek ott, hanem mások is.

De biztosan nem azért teszik, hogy téged bosszantsanak, csak nem gondolnak arra, hogy mást zavarhatnak.

Azért szerintem téged túl sok minden idegesít. Az oké, hogy este későn, ha már aludni szeretnél, akkor zavaró egy buli. De napközben miért zavar a pakolás vagy ajtóbecsapás? Egyébként egész nap otthon vagy?

2014. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szólj nekik hogy csinálják halkabban mer más aludna

Ha folytatják be teheted max hangerőn Kasza Tibi-Költözz el című dalát

Vagy kihívhatod rájuk a rendőrséget

2014. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Utolsóhoz kapcsolódóan ajánlottak még az "a pofádat befogod", illetve a "hupákolás" című youtubeos alkotások. :) Különben valószínűleg csak ilyen tahó fajták. Mit vársz egy zöldségestől?

Ha látják hogy bosszant téged, akkor csak azért is fogják.

2014. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Bunkók ,ennyi. A büdös életben nem változik meg az ilyen, mert az egész haveri köre ,családja bunkó.


A rendőrség meg ilyenért ,hogy hangosan nevet-beszél a szomszéd meg nappal utánfutóra pakol , kiröhög és elhajt.


A kutyádat meg neveld meg, mert ők jogosan tehetnek panaszt hogy állandóan ugat.

2014. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És amikor az én szomszédom max hangerőn cigány mulatóst hallgat? :D
2014. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomj be neki teljes hangerőre Kárpátiát.
2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de hangosabban!
2014. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vegyél egy dobszerkót és kezdj el gyakorolni
2014. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ezeknek a háromnegyede kb semmi nem tudom mér zavar és ha ilyet kijelentesz,hogy fehér emberek és mégis...xD hát szerintem te vagy elég primitív!
2014. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!