Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lányok, ti fiúkkal laknátok...

Lányok, ti fiúkkal laknátok egy albérletbe (egyetemi évek alatt) vagy lányokkal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lányokkal
2014. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de lánnyal nem laknék :D
2014. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek megvannak az előnyei. Én mindkét nemmel kipróbálnám, bár vannak embertípusok, akikkel nem jövök ki jól. (páwák, beképzelt plázacicák)

Mivel könnyen alkalmazkodom, így előbb-utóbb úgyis megtalálnánk a hangnemet.

2014. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 fiúval laktam albérletben, és rájöttem velük sokkal jobb lakni, mint lányokkal. Ezt megelőzően fél évig laktam koleszban is, ott lány szobatársaim voltak, és sokszor gyalogoltak az idegeimen. Másról sem beszéltek, csak pasiügyekről, körömlakkokról, hajfestékről, cipőkről, bulikról. Bár én is festem a körmöm, és nőies típus vagyok, mégis a fiúkkal több közös témám volt, jobb volt velük lakni. De ezt szerintem embere válogatja, ki kivel jön ki jól. 24N
2014. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőhöz volt szerencsém egyetem alatt, és arra jutottam, hogy teljesen mindegy. Már amíg nincs kavarás a dologban, mert az nem hiszem, hogy túl szerencsés lenne, de ilyen nem fordult elő nálunk. :D

Fiúk közül is volt, aki tök jó lakótárs volt, meg olyan is, aki utolsó igénytelen, irritáló tahó. Lányok között is volt szerencsém mindkettő típushoz.

Szóval részemről azzal költöznék, aki normális és elvárható szinten a környezetére is igényes. :D Mondjuk ha olyan lány vagy, aki egy erotikus beszólást nem tud kezelni, maradj a lányok közt. És előny, ha előtte is laktál fiúval, nekem bátyám van, szóval teljesen megszokott volt srácokkal élni, de aki egyke vagy lánytesója van, az nincs ehhez szokva. :D

2014. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam lányokkal és fiúkkal is.

Érdekesség: a fiúk többet takarítottak és tisztábbak voltak, mint a lány lakótársaim. Igazából ez szerintem nem nem függő, mert pl. a tiszta, rendszerető srác állandóan az agyamra ment, mert mindenért szólt, MINDENÉRT, értsd egyszer nem mostam el magam után egy bögrét, tányért, mert vizsgára készültem és nagyon szétszórt voltam, erre hisztérikus rohamot kapott, és minden ocsmányságnak elhordott. A másik albérletben a rendetlen lány lakótársam meg lassan fertőző övezetté változtatta a lakrészét, húst kint hagyta a pulton, míg napokig távol voltam stb.

Viszont voltak nagyon jó fej lakótársaim is, mindkét nemből, velük azóta is tartom a kapcsolatot. Sajnos nehéz előre megmondani ki milyen lesz hosszabb távon. A mosogatás az meg egy téma.

2014. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én lányokkal is laknék meg fiukkal is XD
2014. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen laknék fiúval.
2014. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ellenkező neművel jobban jársz. Megnevelitek egymást, főleg akkor hatásos, ha nem volt előtte különösebb kapcsolatod, vagy nem volt testvéred, vagy ugyanolyan nemű mint te.
2014. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!