Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Kaposvár?

Milyen város Kaposvár?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek? Hallottam hogy vannak borzalmas helyei. Mik azok és miért veszélyesek? Mesélnétek nekem kicsit erről a városról? Előre is köszönöm :)
2014. aug. 13. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kisváros. nincs itt semmi... van pár szép épület, hangulatosak a platános utcák a belvárosban.


sok a cigány/félcigány/proli. szita karcsiék intézkedéseinek hála, már az egész városban ott vannak, és rontják a levegőt... fiataloknál a "kihaénnemekből" és ribäncokból van sok. én nem vagyok kimozdulós (nincs kivel), így nem tudom, hogy milyen veszélyes helyek vannak, milyen éjszaka.. belvárosban vannak a nagyobb bevásárlóhelyek. nem tudom... kérdezz!

2014. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

A "külvárosi" része kis nyugis, igazi csendes, vidéki életet lehet ott élni. Nekünk rokonaink laknak ott, nagyon szeretünk hozzájuk lemenni. Balhé nem sűrűn van, max egy-két verekedés, de semmi komoly. A bűnözés a kukoricalopásban és az emberek átverésében merül ki - pénzt csalnak ki az idősektől kamu számlaszedéssel, az eladó kocsit elviszik kamu szerződéssel, piti előleg letételével, eltereli egyik ember az idősek figyelmét, míg a másik pakol, ilyesmik.

Egyébként szerintem jó lehet ott lakni, kertet művelni, akár állatot tenyészteni... Én borzalmas helyekről nem tudok.

2014. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!