Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek ilyenkor...

Ti mit tennétek ilyenkor "játszó gyerekekkel" szemben?

Figyelt kérdés

Ma éppen egy állásinterjúra siettem mikor azt veszem észre hogy mögöttem fél méterre leesik valami. Hát egy jól megtöltött vízibomba volt amit a 3. emeletről céloztak a nyakamba ilyen 12 körüli gyerekek. Mivel siettem és amúgy sem lettem olyan ezért csak odaordítottam neki hogy még egy ilyen próbálkozás és agyonütöm mindkettőt. Majd mentem tovább mert így is késésbe voltam. Viszont ha eltaláltak volna (amit eredetileg terveztek) akkor nem tudom mit csináltam volna, mert mehettem volna haza átöltözni arról nem is beszélve hogy mindenem szétázott volna. Másfelől nem találtak el, és én is voltam gyerek (mondjuk ilyet pont nem csináltam, de kinek nem jutott hasonló az eszébe mikor gyerek volt?)

Ti mit csináltatok volna a helyemben ha valaki emeletről becéloz vízibombával? És akkor mit csinálnátok ha el is talál és mondjuk akkor leszel csurom víz mikor a legkevésbé hiányzik?


2014. júl. 30. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a pimasz szembeszomszéd gyerekek dobáltak vizibombákat a járókelőkre meg lézerrel világítottak az autósok szemébe (szerencsére nem lett belőle baleset). Kivártam hogy mikor bújnak ki az ablakba, aztán a szoba közepéről megsoroztam őket az airsoft géppityummal, hát elment egy időre a kedvük a szemtelenkedéstől :D (persze nem lett semmi bajuk, vigyáztam hogy ne okozzak sérülést)

Az általad leírt esetben sajnos nem lehet semmit tenni, azonkívül hogy visszafelé szólsz a szüleiknek, hogy mással ne történjen meg.

2014. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekcsínyek mindig is voltak és lesznek. A szülőknek kell szólni.
2014. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 t_GaRami_a ***** válasza:
Engem is baromira idegesítenek, amikor csak úgy ordibálnak össze vissza. Egyébként 1-es pacsi, nekem is ez jutott eszembe, csak légpuskával :D
2014. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lecsapnám. basznék a következményekre.
2014. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!