Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez mit von Maga után?

Havas Levente kérdése:

Ez mit von Maga után?

Figyelt kérdés
Bemásztam a sulinak az udvarába, és elkezdtem hintázni a hintáknál, amire jött az igazgató, és mondta, hogy feljelent birtok háborításért, ez milyen következménnyel jár? Csak hintáztam, nem állt szándékomban, se rongálni, se lopni, és semmi ehhez hasonlók.

2014. jún. 2. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell félni. Ha bemegy a rendőrségre, azzal, hogy egy diák bemászott hintázni az iskolaudvarra, körberöhögik.
2014. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És az számít ha nem abba az iskolába járok, mert kirúgtak?
2014. jún. 2. 19:54
 3/21 A kérdező kommentje:
De oda jártam 8 és fél évig, haragban váltunk el az igazgatóval, Ő gyűlöl Engem, ki nem állhat, és ahol tud keresztbe tesz Nekem, mint például most..
2014. jún. 2. 19:55
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés:minek másztál be hintázni?
2014. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert hintázni szerettem volna, és ahhoz egy csomó jó emlék köt. De mivel itt a faluban már körülbelül 2 éve épül a nemlétező játszótér, ezért csak a suliban van hinta, meg ehhez hasonlók. Szerintetek féljek?
2014. jún. 2. 19:58
 6/21 anonim ***** válasza:
De ha nem jársz már a suliba, akkor nem mehetsz be csak úgy, mert hintáznál egyet.
2014. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Van okom félni? Mit kaphatok ezügyben a rendőrségtől / polgárőrségtől?
2014. jún. 2. 20:03
 8/21 A kérdező kommentje:

14 vagyok hallod, most mit szólna a rendőr? Kicsit hintázni akartam, és semmi rosszat nem csinálni. Sem rongálni, sem lopni és ehhez hasonlók nem jártak a fejemben.. :|

Utolsó kérdés: FÉLNEM KELL?

2014. jún. 2. 20:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Az más, ha nem oda jársz már. Bár szerintem nincs okod félni.
2014. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Most komolyan, 14 évesen beszökni valahova és hintázni akkora nagy bűn? Legalább nem drogozok, iszok, és hasznosan akartam eltölteni kemény 5 percet. Elképesztő ez a mai világ. Akkor szerinted / szerintetek nincs mitől félnem egy ilyen " kis " ügy miatt?
2014. jún. 2. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!