Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr város belterületén,...

Győr város belterületén, miért van egyre több néger? Elég furcsán hangozhat a kérdés, de érdekelne, mert a szokottnál sokkal többet látok.

Figyelt kérdés
néger, győr, város,

2014. ápr. 15. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jönnek tanulni szerintem. Gondolom felkapott lett köztük a város, aztán csak jönnek egyre többen.
2014. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mantis religiosa ***** válasza:

A globális felmelegedés miatt, egyre inkább képesek az északi városok klímáját is elviselni hosszabb távon, így újabb területeket népesítenek be.


Többen láttak már Hegyeshalomban is, sőt a Híradóban mutatták, hogy már Svédországban is vannak. ( Bár ez valószínű, csak filmtrükk volt szerintem. )

2014. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olaszországba naponta 6ezer menekült úszik át Afrikából. Mások repülővel jönnek. Nagyon sokan próbálnak kitörni onnan. Egyre több fekete van Budapesten is. Afrika lakossága 1 000 010 000 és ezek nagy része nem érzi jól magát ott, ahol van. Aki teheti, jön ide.
2014. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

#2 csak trollkodsz, ugye? Szeritnem csak Stockholmban több fekete van, mint egész kelet európában együttvéve.


Egyébként valószínűleg tanulni jöttek, az olcsó de korrekt minőségű egyetemeink vonzóak a világ egy részének.

2014. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vámosszabadin létesítettek egy menekült tábort nekik.
2014. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

kosárlabdasport és a felsőoktatás miatt van ott ennyi.

meg ugye az egyik legnagyobb város, ami közel van bécshez, nyugat európa kapujához, és ki tudja milyen mutyizásokban törik ott a fejüket.többsége a debreceni menekülttáborból került oda, hogy mutyizzon egy kicsit.

2014. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

A válaszadók nagy része jól mellé lőtt. Menekült tábort létesítettek nem messze, és ezért lófrál ott annyi belőlük.

[link]

2014. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 juhio válasza:
Igen Győr melletti faluban van egy menekült tábor. És hát a kimenőjükben főként szép városunkat ékesítik. Nincs szó itt egyetemistákról...
2014. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Vámosszabadiban lévő menekülttáborból jön legtöbbjük, én is tegnap futottam össze egy 15 fős csoporttal az Árkádban. :)
2014. ápr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem,menekültek és az EU-s kötelezettségünk miatt muszáj őket befogadni,az még nem is zavaró hogy itt vannak,de hogy kapkják a sok pénzt,ingyen szállás,kaja,pia,KÜLÖNBUSZ viszi őket csavarogni a városba,ha úgy tartja kedvük,más ember meg éhezik Mo-n,ők meg az itteni emberek pénzét élik fel.Persze,nem tehetnek ők arról meg nem is az hogy sajnálom tőlük,mert sokat éhezhettek már életükben,de azért...
2014. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!