Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen egy kínai szomszéd?

Milyen egy kínai szomszéd?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik kínai család költözik a szomszédba. Milyen szomszédságnak számítanak? Ugye jobb, mintha egy c.gány család költözne ide?

Nem akarok előítéletes, meg rosszindulatú lenni, de kicsit aggaszt.

Milyen tapasztalataitok vannak?


2013. szept. 11. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ferde szemmel fognak rád nézni.
2013. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
De igenis legyél előitéletes,amúgy ha nem 156gyerekkel jönnek oda hozzátok,valószinü hogy normálisak lesznek,távolkeleti népekre jellemző hogy fegyelmezettek.
2013. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

az utcába elég vadul kormányoztak be, majdnem bele is mentek a kocsinkba...

két férfi szállt ki a kocsiból, gondolom az egyik az apuka volt, a másik pedig a fia, ő a fiatalabbik volt, ebből gondolom

2013. szept. 11. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjad neki hogy tanuljon meg vezetni különben jön Chuck Norris :D
2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy fokkal jobb. Lopni nem fognak, viszont qva hangosak. És jövőre már legalább 10-en fognak ott lakni.
2013. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Megeszik kutyádat-macskádat
2013. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

A lakásból, azaz a konyhából kiáradó erős illatok olyanok kb. mint az arab, indiai típusú szomszédoknál :))): odakozmált, égett sült hagymára rádobva egy marék kurkuma :)) és egyéb erős keleti fűszerek. Állítólag a lakás tulaja évente egyszer erősen sikálós takarítást kell végezzen a sok felcsapódott fűszeres olajtól és nem csak :-P.

Mindezek mellett tényleg hangosak, de civilizáltak legalább. Alattam 5 éve laknak arab típusú fiatalok és 30 felettiek. Nagyon jól neveltek, tanult emberek, ugyanakkor eléggé bulizósak is, így biztos nem zavarják őket az a hangzavar és járkálás, amit mi sokszor mi okozunk :). Kb. ilyenek lehetnek a kínaiak is szerintem, de lehet, hogy tévedek.

2013. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alattunk kínaiak laknak, nem lehet rájuk panasz, nem hangosak, nem rendetlenek. Viszont egyszer történt egy érdekes eset, amikor nálunk csőtörés volt és szegényeknek beázott a plafonjuk, amire ők rendőrt (!) hívtak. Furcsálltam, de lehet, h ez náluk így szokás:-) De nincs harag köztünk azóta sem:-)
2013. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van egy viszonylag ugatós kutyánk, aki imád éjszakánként ugatni, ha nagyon ugat, éjszakára megkötjük, hogy a szomszéd ne tudja bántani, ugyanis megfenyegetett minket pár éve, ha mégegyszer ugatni fog egész éjszaka a kutya, megöli..., így kicsit leszokott az éjszakai ugatásról, illetve már csak a házából ugat, de félek, nehogy emiatt legyen gond, egyébként imádnivaló kutyus :)
2013. szept. 13. 08:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát az ok nélküli ugatásról leszoktatni nem egy ördöngösség. Legalábbis nekem eddig mindig sikerült. A kínaiak sztem nem rossz szomszédok. A cigóknál legalábbbis biztos jobbak.
2013. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!