Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Budapesten?

Milyen az élet Budapesten?

Figyelt kérdés
Milyenek a munka lehetőségek? Mennyit keres egy szakács üzemi konyhán vagy egy konyhai kisegítő egy étteremben? Milyenek ott az emberek?

2013. júl. 24. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt is sokat kell járni munka után, néha hónapokba telik állást találni, az emberek pedig ugyanolyanok, mint bárhol máshol, ilyenis-olyan is.
2013. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem teszik, de szerintem nagyban befolyásolja a közérzetedet, hogy melyik kerületbe laksz és dolgozol
2013. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Októberben nyíl új Vapiano étterem a Westendben, keresnek személyzetet. Pályától függően szakácsok, bárosok, előkészítők juttatásokkal együtt 110-130 ezer között kapnak + kaját.
2013. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 25. 08:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen az élet Budapesten? Rossz. Zsúfolt, büdös, szmogos, tele mokkával, lebzselő külföldiekkel, fekákkal, stb. A belső kerületek kutyahúgyszagú utcákkal, dohos, ódon, körfolyosós házakkal. Rengeteg a piszok, a mocsok. Nagyon drága hely. Pl. ki kell járnom Szentendrére uszodába, mert itt pesten a legolcsóbb uszodabérlet árából szentendrén veszek kéthavi bérletet. Mindenért fizetni kell, drága a parkolás. Rengeteg a türelmetlen, stresszes, idegbeteg ember. Meló itt sincs, hacsak nincs valahol hátszeled, ismerettséged. Amivel esetleg többet keresel az elmegy BKV-ra, stb. A legtöbb bevásárlási lehetőség kint van a mersszi, nem árt egy autó sem. De kocsival rossz közlekedni, nem tudsz megállni mindenhol, szinte sehol nincs hely. Zsúfoltak az utak,stb. Sok az állat ember, kint hagyod az utcán a kocsid és másnap meg van húzva, tükör letörve, a kutyahúgy marja a felnid. Túlterhelt az infrastruktúra, soroljam még? Jobban jársz ha vidéken maradsz és is bánom mint a rosszseb hogy felköltöztem Pestre anno!
2013. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a szórakozóhelyek drágák (kb 450 egy üveg sör!!!!!!) de a bevásárló helyek azok milyen árba vannak mennyi egy BKV bérlet?
2013. júl. 25. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Bevásárlóhely sok van, piac is sok van, az árak eléggé változatosan, keresni kell az akciós termékeket, ez sokszor több üzletet jelent, de megéri, BKV jegy ára már meghaladja a 10ezer Ft-ot.
2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10ezer????????????? Buszt bérelni vagy csak bérletet venni?
2013. júl. 25. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:
10000, igen és csak bérlet, nem buszt béreltél csak ülőhelyet. Igen lehetőség van több üzletbe bemenned, hol, mi az olcsóbb, de szerintem a napi meló után neked sem lesz kedved bumlizni. Szerintem jól gondold meg feljössz e ide:(
2013. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze a túlzsúfolt BKV-n ne számíts ülőhelyre sem ha mégis van üres hely, mielőtt leülsz győződj meg róla, hogy egy tbc-s csöves, hepás bevándorló, stb nem e hugyozta tele. A műanyag ülések jók, azokon meglátszik a pisa, stb.
2013. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!