Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd srácok neki dobtak...

A szomszéd srácok neki dobtak egy vodkás üveget a kerítésemnek. Ezt vegyem célzásnak?

Figyelt kérdés

Buliztak, és az utcán mászkáltak, és nagy csattanást hallottam, kinézek, és rohannak röhögve el.

Most látom, hogy darabokban van egy üveg a járdán.


Ezt most a poén kedvéért csinálták, vagy vegyem célzásnak?

Ha célzás is, miféle? Soha nem beszéltem egy szót se velük. Azt se tudják ki vagyok.



2013. júl. 6. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak be voltak már állva, és viccesnek gondolták.

Én a helyedben összeszedném az üvegdarabokat és szépen beszórnám az ő házuk elé.

2013. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne a házuk elé szórd, hanem a postaládájukba.
2013. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy célzás lenne. Mi a müvelődési (?) ház

mellett lakunk. Amikor nagyobb rendezvény van, reggel szedem az üres üveget, seprem a cserepeket. Télen egy vödör forró vízzel kezdem, mert ráfagyott a hányás...:(

Szemben pedig üzletek vannak. Megállnak a házunk előtt, míg társuk vásárol, ők laza mozdulattal borítják ki a csikket az autó hamutartójából. Nem célzás, bunkóság.

2013. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmi célzás, tiszta tahóság. Ha ven egy kis eszed, akkor a cserepeket átszórod a fiúk ajtaja elé.
2013. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
Amíg nincs kecskefej a kerítésedre szögezve, addig ne vedd célzásnak.
2013. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
de ha nem céloztak, hogy találták el a kerítést???
2013. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
régebben bár illik tagadni mi is díboltunk ilyen módon, elég részeg állapotban, semmi személyes nincs benne, valószínüleg a te kerítésed volt a legközelebb amikor elfogyott a vodka belőle és mivel vicces valamihez hozzávágni hát adta magát. ha személyes lenne ennél durvábbakat csinálnának. bár a kecskefejes válasz nem tiszta nekem de kb az már szint.
2013. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vedd célzásnak és te meg tegyél egy lófejet az ágyukba... Amúgy nem kell célzásnak venni, de legközelebb menj ki eléjük egy baseball ütővel azt legközelebb nem is néznek oda nem, hogy üveget dobjanak arra.
2013. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!