Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a xvii. kerületben...

Milyen a xvii. kerületben élni és mi jellemzi azt a kerületet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főleg jelenleg is kerületi lakosok véleménye érdekelne. Milyen ott élni? Érdemes lenne odaköltözni? Milyen a közlekedés? Egy ismerősöm ott lakik és vendégségbe voltam hivatalos. Ahogy mentem az utcán, egyszerűen megfogott a hangulata, imádtam az egészet. Csendes, barátságos, mintha a gyerekkorom egy darabját fognám újra a kezemben. Ez konkrétan a régiakadémia telepen volt. Bármilyen tapasztalat jöhet és érdekelne! Nagyon köszönöm mindenkinek:DD



#ház #lakás #nosztalgia #lakhatás #XVIIkerület #Régiakadémiatelep
tegnapelőtt 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A központban vannak panelházak, de amúgy a 80%-a kertvárosi övezet. Szóval ennek megfelelően viszonylag nyugis, távol van mindentől, olyan, mint egy alvóváros.
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Majd fel életed a buszon töltöd utána
tegnap 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Busszal valóban sok idő lehet, míg eljut bárhova az ember, de szerencsére van vonat is. A Keletihez elég hamar be lehet érni, ha épp nincs fennakadás a vonatközeledésben.
tegnap 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ott lakik Herby is!
tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem az ilyen helyekben, hogy alig van üzlet, nem túl nagy a választék.
tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg majd a vonaton, nem mindegy? Keleti sem épp központi hely, bár nyilván attól is függ merre és hányszor kell a belvárosba bejönni, vagy mondjuk hányszor akarsz. Laktam kertvárosban belváros után mert azt hittem majd nyugis lesz. Soha többet. Macera. De nyilván egyéni preferenciák
tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki inkább utazik napi 1 órával többet, csak azért hogy kertvárosi övezetben lakhasson.
tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!