Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha fenyegető...

Mit tegyek ha fenyegető üzeneteket kapok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy névtelen üzenetet instagramon amiben az állt, hogy követnek és leírta a lakcímemet meg, hogy itt áll a házam előtt, de én ezt csak másnap láttam. Szóltam a szüleimnek is azt mondták tiltsam le, le is tiltottam a fiókot de félek.(lány vagyok)

tegnapelőtt 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség
tegnapelőtt 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1:

Szerintem ezt bővebben el kéne neki magyaráznod, hogy az micsoda, mert úgy tűnik a szülei sem ismerik ezt a rendvédelmi szervezetet, ha elintézték annyival, hogy #tilcsadleosztjó.

tegnap 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2, igazad van, ezen az én szemeim is elkerekedtek. Én már 30 felett vagyok bőven, de ha én kapnék ugyanilyen üzenetet, akkor ugyanúgy bepánikolnék, mint a kérdező és nem csak simán letiltanám, de húznek a rendőrségre gőzerővel. Én sem értem a kérdező szüleit.


Ha szerencséje van a kérdezőnek, akkor csak valamelyik osztálytársa szivatja, aki tudja hol lakik, a tinik meglepően sokmindent tudnak a másikról.


Kérdező, nem tudom hány éves vagy, de ha 18, akkor simán elmehetnél a rendőrkapitányságra, itt ahol lakom elég segítőkészek voltak, amikor én mentem más gonddal. Ha 18 alatti, akkor inkább egy tanárhoz fordulnék vagy egy masik rokonhoz, hogy kikérjem a véleményét ha, miután leültem a szüleimmel újra beszélni nem értem el semmit.

tegnap 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is oszttars szivatja. Nekem is ez ugrott be elsőre. Vmi masik csaj aki irigy vagy akármi.
tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Akik rendorseget irnak latszik, sosem volt veluk dolguk. Ilyen esetben nem csinalnak semmit sem, ok is azt mondjak tiltsa le es ennyi.

Ja es nem szamit buncselekmenynek. Nem tudom mit vartok a rendorsegtol.

tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
41%

Ennél sokkal, de sokkal durvább fenyegetéseket kaptam. Kinyírnak, agyonvernek stb. Volt tárgyi bizonyítékom, hogy ki csinálja, ezért megtettem a feljelentést. Rá kb. két héttel kaptam a rendőrségtől egy levelet, amiben az állt, hogy az illetőt nem tudják elérni telefonon...

Ennyit a magyar rendőrségről.


Gondold át, hogy ki állhat a fenyegetés mögött. Lehet, hogy egy féltékeny lány. A tiltás mindenképp jó kiindulási pont. Ne reagálj az üzenetekre, minden további fenyegetést stb. azonnal mondj el a szüleidnek.

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 hónapja ugyan ez történt a feleségemmel, lenyomoztam ki tette sajnos bizonyítékom nincs mert áll profilról irt ezért nem tudtam feljelenteni. Viszont környéken lakik ahol mi, ezért tudta címünket. Általában ezek zaklatók magányos kutya sétáltató férfiak.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!